v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Fasádu budovy má chrániť spoľahlivý antiplesňový a antibakteriálny náter

Fasádu budovy má chrániť spoľahlivý antiplesňový a antibakteriálny náter 17 júl

Pracujem v lekárni, a tak dbáme na hygienu nielen v interiéri, ale aj pred budovou. Nedávno ma majiteľka poverila, aby som našla spôsob ako fasáde vrátiť jej čistý vzhľad. Sú vraj firmy, ktoré vyčistia nielen fasádu, ale majú po ruke aj preventívne postupy ako sa vyhnúť plesniam alebo graffiti. Nakoniec, na našom sídlisku máme takýchto príkladov viac ako dosť. No a faktom bolo, že plesne sa začali ukazovať aj na stene našej budovy.

Veľké množstvo zateplených fasád zo severných strán na Slovensku je napadnutých čiernymi plesňami

Obvolala som teda zopár známych, klikla na web stránky a pátrala po firme, ktorá zvládne tieto veci s prehľadom, rýchlo a profesionálne. Zistili sme prekvapivé fakty, že veľké množstvo zateplených fasád zo severných strán na Slovensku je napadnutých čiernymi pleskami. Hľadali sme spoľahlivé riešenie ako odstrániť čiernu pleseň a zbrániť jej šíreniu

Nakoniec bola moja voľba ľahká. Narazila som totiž na firmu A SERVIS LIPKA, spoločnosť s medzinárodným kreditom a dokonale odborným zázemím. Majiteľka mi to odklepla a tak som im zavolala na druhý deň ráno.

Už od začiatku som sa tešila, lebo táto voľba bola trefa do čierneho. Dostali sme možnosť vybrať si z pár termínov a obratom sme mali info aj v mailoch. Čakali sme len tri dni, čo je vlastne super. Len čo sa pracovníci A SERVIS LIPKA pred našou lekárňou objavili, bolo mi jasné, že ide o skúsenú partiu odborníkov, ktorí takúto robotu nerobia po prvý raz.

Ako odstrániť čiernu pleseň a zbrániť jej šíreniu

Najprv na fasádu, a teda aj plesne naniesli dezinfekciu. Potom prišiel na rad protiplesňový náter LSG. Svojím zložením sa hodí na rôzne druhy povrchov, napríklad na betón, drevo, keramiku alebo OSB dosky. Skrátka, plesne pred nim nikam a nijako neuniknú. Majiteľka sa dokonca dohodla, že ním natrú aj vnútorné steny, keďže plesne predstavujú zdravotné riziko.

Zamestnanci A SERVIS-u boli ochotní, šikovní a profesonálne na výške, takže s prácou boli o pár hodín hotoví. My sme mali istotou, že po takmto ošetrení bude fasáda aj interiér lekárne dokonale chránený a plesne ostanú bez najmenšej šance. Napokon, táto spoločnosť za takýto výsledok ručí svojim menom, keďže má skvelé referencie nielen u seba doma, teda v Česku, ale aj na Slovensku, v Nemecku, či v Rakúsku.

Aj keď je cena za takúto prácu o chlp vyššia ako priemer, rozhoduje vždy konečná kvalita a výsledok. Istota, že máte od nebezpečných plesní, graffiti, húb a mikróbov na dlhé roky pokoj predsa za to stojí. Ak si kliknete na ich web stránky budete mať vo veci jasno. Kvalita, dôvera a profesionalita sú vo totiž firme A SERVIS LIPKA súčasťou ich dlhoročného a veľmi úspešného príbehu. My a naša lekáreň to veľmi radi potvrdzujeme.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.