v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Steny garáže zbavila plesní a graffiti profesionálna firma

Steny garáže zbavila plesní a graffiti profesionálna firma 14 júl

S rodinou žijeme v menšom, opravenom rodinnom dome. Okrem záhrady máme tiež garáž, takže v tomto ohľade je to s našim minulým bývaním na sídlisku neporovanateľné. No a naši dvaja chlapci si život v novom prostredí maximálne užívajú.Majú už kopu nových kamošov i novej zábavy. Žiaľ, nedávno nám to dali celkom jasne najavo.

Odstránenie graffiti a aplikácia antigraffitovej ochrany nám vytrhla tŕň z päty

Okrem toho, že manžel našiel na stene garáže nevábne ložisko plesní, použil náš mladší syn jej steny ako „plátno“ pre svoje prvé graffiti. Škoda slov. Bolo to hotové božie dopustenie. Muž soptil a chalanisko to zlízol aj bez dlhých rečí. Samzozrejme, že graffiti nie sú len tak hocijaké fľaky, takže si s ním tak ľahko neporadíte. Špekulovali sme, čo s tým. Pretrieť steny nanovo nepomôže, hovoril muž, lebo ten sprej sa časom objaví zase.

A tak sme sa spoľahli na internet a hľadali odborné riešenie. Narazili sme na spoločnosť, ktorá ponúkala odstránenie plesní aj graffiti. Samozrejme, že sme nič neodkladali a firmu obratom kontaktovali. Milo nás prekvapil nielen prístup, ochota, rýchlosť, ale najmä profesionalita spoločnosti. Ich systém a program na odstránenie graffiti a aplikácia antigraffitovej ochrany nám vytrhla tŕň z päty. Ich antigraffitová ochrana nám dáva do rúk obranu ako sa brániť proti sprejerským útokom v Bratislave.

Ako sa brániť proti sprejerským útokom v Bratislave

Ak to zjednoduším, po pár dňoch boli plesne a graffiti fuč. Tím pracovníkov sa dal do práce bez dlhých rečí, takže po skončení práce vyzerali steny ako celkom nové. Partia odborníkov postupovala precízne, rýchlo a efektívne. Vysvetlili nám, že keby sme mali steny už predtým ošetrené antigraffiti náterom, bola by úspešnosť odstránenia až 90 percent. Napriek tomu sme ale boli s výsledkom nesmierne spokojní.

Dozvedeli sme sa, že bez antigraffit náteru ostane na niektorých miestach akýsi „večný tieň.“ Podobné je to aj pri čistení štrukturovaných omietok, kedy sa pri odstraňovaní graffiti stratí aj časť pôvodnej farby fasády. Tá sa potom musí na plochu znovu aplikovať. Samozrejme, že sme na steny garáže nechali naniesť špeciálny antigraffiti náter,, keďže sme nechceli riskovať, že syn alebo jeho kamoši budú zase niečo sprejovať… Nakoniec, vďaka tejto firme A SERVIS LIPKA máme istotu, že steny alebo fasády ostanú čisté po dlhý čas.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.