v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Robte podlahám pravidelne radosť! Pomocou strojovej metódy je hračka

Robte podlahám pravidelne radosť! Pomocou strojovej metódy je hračka 14 júl

Naša upratovacia firma ponúka širokú škálu upratovacích služieb, ako je čistenie kobercov a podláh, odstraňovanie plesní i graffiti, či umývanie okien a výkladov. Dnes by sme sa chceli venovať téme čistenia podláh, ktoré realizujeme strojovou metódou. K úspešnému strojovému čisteniu používame kotúčový stroj, ktorý zabezepečí detailné a hĺbkové vyčistenie.

Hľadáte riešenie ako trvalo zabrániť znečisťovaniu betónových, priemyselných, zliatinových, vinylových podláh aplikujte hydrofóbnu impregnáciu

Vieme Vám poradiť a zaistiť hľadáte riešenie ako trvalo zabrániť znečisťovaniu betónových, priemyselných, liatych, vinylových podláh aplikujte hydrofóbnu impregnáciu. Na linoleum, pvc naneste povlak polymérového vosku a zafixujte na dlhú dobu čistý vzhľad.

Postupujeme pritom nasledujúcim spôsobom. Podlahu najskôr kvalitne vydrhneme pomocou veľmi účinnej čistiacej chémie. Vo väčšine prípadov pracujeme so šetrnou zásaditú chémiou. Výnimkou býva čistenie podláh v priestoroch, kde prebiehali stavebné rekonštrukcie a ich povrch je tak silne znečistenž cementom a podobnými materiálmi. Odstránenie takýchto nánosov si potom vyžaduje kyslú chémiu.

Akonáhle je povrch nami čistenej podlahy dôkladne vykartáčovaný, nasleduje odsatie všetkých nečistôt, mastnoty a vlhkosti vysokovýkonným vysávačom, na ktorom býva napojená hubica s gumovými lištami. Potom podlahu ešte raz umyjeme čistou vodou, aby sa tak zneutralizovala od zvyšného chemického roztoku a necháme ju voľne doschnúť.

Kotúčový stroj, ktorý pre strojové čistenie podláh využívame, je v súčasnosti jediným zariadením, ktoré dokáže detailne a generálne vyčistiť akýkoľvek druh podlahy. Je navyše veľmi šetrné, takže sa klient nemusí obávať, žeby došlo k poškodeniu alebo poškriabaniu povrchu. Po dokončení čistenia sa odporúča nechať podlahu zakonzervovať voskom.

Na linoleum, pvc naneste povlak polymérového vosku a zafixujte na dlhú dobu čistý vzhľad

Rovnako aj túto službu ponúkame všetkým našim zákazníkom. Týmto spôsobom bude zabezpečené, že už nedôjde k hlbšiemu znečisteniu podlahy. Na podlahy aplikujeme prevažne pololesklý vosk, ktorý je dlhodobo osvedčený a sú s ním výborné skúsenosti. Vosk musíme na podlahu naniesť dvakrát až trikrát, aby sa tak vytvorila kompaktná vrstva, ktorá podlahe zabezpečí pružnosť, elasticitu a potrebný protišmykový efekt.

Na konzervovanie podláh používame kvalitné nemecké pololesklé vosky PKD. Ide sa o odolný priemyselný polymér s dobrou životnosťou. Medzi jeho výhody patrí aj to, že na podlahách nevidno stopy bosých nôh, povrch má protišmykový efekt, podlaha sa vďaka nemu oveľa lepšie udržuje. Veľkým plus je, že vosk výrazne predĺži životnosť podláh.

Naposledy sme navštívili domácnosť, kde sme ošetrovali podlahu znečistenú cestom na pečenie chleba. Majiteľom sa podlahu, ani napriek veľkej snahe, vyčistiť celkom nepodarilo. Riedke a lepkavé cesto totiž zatieklo aj do škár, na čo bežné amatérske postupy nestačia. A tak sa obrátili na nás A SERVIS LIPKA. Celú podlahu sme teda vyčistili našou účinnou, špeciálnu kozmetikou a kotúčovým strojom. Tešilo nás, že všetko vyšlo na jednotku a že boli s našou prácou spokojní.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.