v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Načo novú podlahu, keď to zvládne strojové čistenie?

Načo novú podlahu, keď to zvládne strojové čistenie? 14 júl

Obvykle písaním recenzií čas nestrácam, ale o túto skúsenosť by som sa vážne rada podelila. Ide o upratovaciu firmu A SERVIS LIPKA, ktorá mi pred časom čistila podlahu. Snažila som sa totiž doma upiecť tmavý chlieb, lenže sa mi vôbec nedarilo. Cesto bolo riedke a lepkavé. No a v strese sa mi podarilo niečo vyliať na podlahu.

Nové a čerstvo vyčistené linoleum, pvc navoskujte, týmto povlakom ho uzamknete tak, že nečistoty a oleje nepreniknú do jeho štruktúry

Snažila som sa to síce dajako vyčistiť, ale nebudem vám tu klamať – veľký úspech som s tým nemala. Nakoniec sme sa s manželom zhodli, že bude najlepšie, keď si podlahu zveríme nejakek upratovacej firme. Tak, či tak, podlaha si poriadne čistnie zaslúžila už dávno, takže to cesto všeto len urýchlilo.

Lenže aani ja, ani manžel, sme nemali so žiadnou podobnou firmou skúsenosti. Dokonca nikto z rodiny, kamarátov, či kolegov v práci. Takže sme začali hľadať na internete. Onedlho som narazila na upratovaciu firmu A SERVIS LIPKA a zamerala už len na ňu. Mala totiž výborné ohlasy a recenzie. Na diskusných fórach o nich písali len v dobrom, čo ma povzbudilo. Zdieľané skúsenosti svedčia o mnohom a v tomto prípade sa to len potvrdilo.

Firma nám presne potvrdila že nové a čerstvo vyčistené linoleum, pvc je najlepšie navoskovať a týmto povlakom ho uzamknete tak, že nečistoty a oleje nepreniknú do jeho struktury.

Čo sa týka Impregnácie betónových, priemyselných podláh a dlažieb je veľmi dôležitá informácia, že impregnácia nepustí do štruktúry povrchu plochy vodu, vlhkosť, špinu a mastnoty a je teda hydrofóbna a olejofóbna.

Takže som do firmy zavolala a všetko s nimi dohovorila. Čistenie prebiehalo v nedeľu, kedy sme s manželom boli doma. A boli sme fakt radi, že nám vyšli v ústrety, pretože sme si kvôli tomu nemuseli brať voľno v práci. S ich prácou sme boli maximálne spokojní. Podlaha bola po ich čistení takmer ako nová.

Impregnácia betónových, priemyselných podláh a dlažieb je hydrofóbna a olejofóbna

Okrem toho nám pracovncíci firmy odporučili aby sme podlahu nechali aj zakonzervovať. Naniesli na ňu teda vrstvu matného vosku, po ktorom vyzerala snáď ešte lepšie. Super výhodou vosku je jeho protišmykový efekt, takže z výsledku ich práce som úplne nadšená.

Všetko totiž prebehlo tak ako malo a zamestnanci boli navyše veľmi milí a ochotní, čo je pre klienta určite obrovským plus. Hrozne nerada totiž spolupracujem s niekým, kto je voči mne nepríjemný alebo dokonca oprsklý, aj to aj vtedy, ak ponúka dobré služby.

Celkovo teda nevidím nič, čo by som im mohla vytknúť. Ok, niekoho možno zaskočí cena, ale odviedli skvelú, fakt vynikajúcu prácu, takže s tým nemám žiadny problém. Keď som s produktom alebo službami spokojná, som ochotná si za ne priplatiť. Navyše, po ich vyčistení ostala podlaha v skvelom stave naozaj dlho, takže sa to vo výsledku vyplatilo aj finančne.

Nehovoriac o tom, že s manželom máme s udržiavaním podlahy oveľa menej práce. Čo je veľká výhoda, keď radi v kuchyni experimentujete a navyše máte dve malé deti. Sme s nimi takí spokojní, že sa na A SERVIS LIPKA – čištení podláh, už obraciame pravidelne a využívame aj ďalšie služby. Nemôžeme si skrátka vynachváliť. Oveľa viac sa dozviete na ich web stránkach

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.