v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Graffiti a plesne na fasáde? Zverte to odborníkom

Graffiti a plesne na fasáde? Zverte to odborníkom 14 júl

Už nejaké tie roky vediem prevádzku športovej haly. Denne sa u nás prestrieda množstvo ľudí, čo nás len teší, keďže chodia mladí aj tí starší. Aj keď hala nie je už dávno fungl nová, má svoje čaro a v interiéri všetko potrebné. Musím s radosťou priznať, že mesto sa o nás stará príkladne. Nakoniec, zdravý a rozumný pohyb ku kvalite života patrí.

Akým spôsobom dokážete ochrániť svoje fasády od graffitových útokov mestských sprejerov

Nedávno sme dali do poriadku celú fasádu. Oprava už bola nutná, keďže plynúci čas a počasie spravili svoje. Bohužiaľ, ktosi mal pocit, že čisté plochy nie sú dosť dynamické, takže biele steny získali množstvo graffiti nápisov a obrázkov. Samozrejme, bez kvality a nápadu. Predovšetkým vulgarity, rôzne čmárnice a kliky-háky. Mali sme teda po radosti.

Ktosi to chcel zatrieť farbou, no z vlastnej skúsenosti som vedel, že to nepomáha. Sprej znovu vyrazí na povrch a stena vyzerá ešte horšie. Sadol som si teda k počítaču a hľadal pomoc profesionálov. Našiel som firmu, ktorá mala skvelé referencie a hodnotenia, takže sme to neodkladali a zavolali jej obratom. Spoločnosť graffiti zo stien nielen odstraňovala, ale mala po ruke aj preventívne riešenia, čo bolo pre nás to pravé. Chceli sme predovšetkým vedieť akým spôsobom dokážeme ochrániť naše fasády od graffitových útokov mestských sprejerov.

Hľadáme profesionálnu firmu, ktorá nielen aplikuje kvalitný systém antigraffitovej ochrany v Bratislave, ale ktorá sa nám bude starať o servis a neodkladne zaistí odstránenie všetkých sprejerských napadnutí.

Kto Vám aplikuje kvalitný systém antigraffitovej ochrany v Bratislave

Páni boli u nás presne podľa dohody a bez váhania sa dali do roboty. Keby som to mal zmerať, stačilo im pár hodín a bolo hotovo. Uznávam, že išlo o dokonale zohratých odborníkov, ktorí majú takéto práce v malíčku. Pracovali sústredene, rýchlo a efektívne, keďže využívali aj modernú techniku a chémiu.

Postupovali tak, že náter najprv čistením a chémiou zoslabili a následne plochy pretreli novou fasádnou farbou. Zdôraznili, že antigraffiti náter je typ prevencie, ktorá sa maximálne vypláca. Keby sme ho na stenách mali, mohli sme si ušetriť veľa starostí. Navyše, antigraffiti náter zaisťuje, že likvidácia graffiti bude stopercentná. Bez jeho účinkov sa totiž sprej čistí len veľmi ťažko a vždy po ňom ostanú mapy.

Pritom taktiež platí, že tento LSG náter sa dá úspešne aplikovať na rôzne povrchy, dokonca aj na plasty. Nefunguje iba na skle, leštených kovoch alebo plochách z polykarbonátov. Takže vďaka pomoci skúsených profesionálov  A SERVIS LIPKA máme od graffiti nadobro pokoj, a to aj v budúcnosti. Ak teda máte náhodou podobné starosti ako boli tie v našej hale, pokojne ich oslovte. S ich službami budete maximálne spokojní.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.