v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Čistú a bezpečnú podlahu má strojové čistenie v popise práce

Čistú a bezpečnú podlahu má strojové čistenie v popise práce 14 júl

Žijem sám, a tak snažím sa o všetko postarať sám. Mám už svoje roky, a aj keď mám veľa voľného času, na niektoré veci už proste nestačím. Napríklad také upratovanie. Pretože sa nechcem neustále spoliehať na svoje deti, chcel som nejakú alternatívu. Dôvodov bolo dosť. Dajme tomu podlaha. Bola už očividne dosť špinavá, takže som si jedného dňa povedal, že skúsim nejakú upratovaciu firmu.

Difúzne otvorené betónové, priemyselné podlahy a dlažby sa kvalitne vyčistia iba do hĺbky kotúčovým strojom s veľkým pritlakom

Po prečítaní niekoľkých internetových diskusií som narazil na upratovaciu firmu A SERVIS LIPKA, ktorá ponúka strojové čistenie podláh a mala skutočne vynikajúce referencie.

Dozvedel som z informácií firmy, že difúzne otvorené betónové, priemyselné podlahy a dlažby sa kvalitne vyčistia iba do hĺbky kotúčovým strojom s veľkým pritlakom.

Ale predovšetkým, že nové a kvalitne vyčistené podlahy ihneď impregnujte a linoleá, pvc, vinyly voskujte. Takže som im obratom zavolal a dohovoril sa s nimi na všetkom podstatnom, teda na termíne, cene a tak ďalej. Napokon, veď to poznáte.

Iste, neboli síce najlacnejší, ale všetci na webe písali, že sa to naozaj oplatí, takže som už ďalej neváhal. Potreboval som skrátka istotu kvalitného a profesionálneho výsledku. Ich ochotný prístup sa mi už od samého začiatku veľmi páčil, no a s výkonom a konečným výsledkom som bol nadmieru spokojný, ba nadšený.

Zamestnanci z A SERVIS LIPKA predviedli precíznu prácu a po nečistotách na podlahe nezostala jedná stopa. Tiež mi odporučili pravidelné čistenie, aby sa tak predĺžila jej životnosť, čo som rád prijal, lebo som mal o starosť menej. Podlahu som samozrejme nechal poriadne navoskovať, a to najmä kvôli protišmykovému efektu, čo je u mňa zásadné. Takto mám ešte väčšiu istotu, že sa na podlahe nikto, vrátane mňa, nešmykne.

Za mňa preto môžem s dôverou túto spoločnosť jedine odporučiť. Podobných upratovacích firiem je dnes naozaj veľa a nájsť medzi nimi takú, ktorá skutočne odvedie kvalitnú prácu, nie je práve ľahké. A okrem toho musím – a robím to veľmi rád – vyzdvihnúť aj prístup, resp. správanie sa zamestnancov. Boli veľmi milí a ochotní, takže všetko išlo ako po masle.

Nové a kvalitne vyčistené podlahy impregnujte a linoleá, pvc, vinyly voskujte

Jediné, čo môže byť pre niektorých otázne sú ceny ich služieb. Áno, sú o niečo vyššie ako inde, ale na druhú stranu, firma odvádza špičkovú, vážne vynikajúcu prácu. Pri svojej práci používajú naozaj drahé stroje a moderné čistiace prostriedky, takže človek môže sotva očakávať, že to bude služba spolovice zdarma. A naviac, tá dosahovaná, skutočne perfektná kvalita, za tých pár euro navyše vždy stojí.

A pretože som bol s ich službami od samého začiatku maximálne spokojný, začal som využívať aj ich ďalšiu ponuku. Takto mám dnes doma všetko krásne čisté a nemusím nijako a ničím zaťažovať moje deti, pretože majú svoje vlastné rodiny a práce vyše hlavy. Rád vám teda firmu A SERVIS LIPKA odporúčam.

Fakt neviem o ničom, čo by som im dalo vytknúť. Spoločnosť ponúka aj veľa ďalších služieb, takže odporúčam ich web stránky. Všetky tieto odborné práce realizujú nielen po celej Českej republike, ale tiež na Slovensku, v Nemecku alebo aj v Rakúsku, takže rovnako spokojných zákazníkov neustále pribúda, čo je len dobre.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.