v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Čistenie podláh nemusí byť trápenie. Strojová metóda vás zbaví problémov

Čistenie podláh nemusí byť trápenie. Strojová metóda vás zbaví problémov 14 júl

V našej firme A SERVIS LIPKA zákazníkom ponúkame celý rad upratovacích služieb. Je medzi nimi napríklad čistenie podláh, odstránenie starého vosku (polyméru) z podlahy a nanesenie novej ochrannej polymérovej vrstvy, čistenie kobercov alebo čistenie čalúnenia. Realizujeme denné a pravidelné upratovania domácností, kancelárií, rezidencií či firiem.

Priemyselné, betónové podlahy a dlažby vyčistíte do hĺbky vhodne zvolenou chémiou a rotačnou kefou kotúčového stroja

Priemyselné, betónové podlahy a dlažby vyčistíte do hĺbky vhodne zvolenou chémiou a rotačnou kefou kotúčového stroja. Impregnujte podlahy a dlažby a voskujte linoleum, pvc

Zabezpečujeme aj postavebné upratovanie či upratovacie výškové práce. Taktiež vykonávame čistenie a leštenie okien, umývanie výkladov a presklených plôch, a to aj vo výškach. Po dohode čistíme žalúzie, lamely, rolety alebo markízy. Odstraňujeme nedovolené polepy, reklamné polepy, ochranné fólie, samolepky, banery, a to zo všetkých presklených plôch.

V tomto článku by sme sa chceli viac venovať našej službe, teda hĺbkovému strojovému čisteniu podláh. Na úspešné strojové čistenie podláh používame zásadne jednokotúčový stroj, vďaka ktorému dosahujeme skutočne hĺbkové ošetrenie akejkoľvek podlahy. Postupujeme pritom v praxi overeným spôsobom.

Podlahu najskôr kvalitne vydrhneme pomocou veľmi účinnej čistiacej chémie. Akonáhle bol povrch dôkladne vykartáčovaný, nasleduje odsatie všetkých nečistôt, mastnoty a vlhkosti vysokovýkonným vysávačom, na ktorom býva napojená hubica s gumovými lištami. Potom podlahu ešte raz umyjeme čistou vodou, aby sa tak zneutralizovala od zvyšného chemického roztoku a necháme ju voľne doschnúť.

Kotúčový stroj, ktorý pre strojové čistenie podláh využívame, je v súčasnosti jediným zariadením, ktoré dokáže detailne a generálne vyčistiť akýkoľvek druh podlahy. Tento stroj tak s úspechom využívame na precízne vyčistenie dlažieb, linolea, marmolea, plávajúcich podláh, betónových, liatych alebo kameninových podláh.

Impregnujte podlahy a dlažby a voskujte linoleum, pvc

Naše výborné výsledky však nedosahujeme len vďaka najlepšej dostupnej technológii, ale aj vďaka tvrdej práci a profesionalite našich zamestnancov. Každý z nich je riadne vyškole a patrí k špičke vo svojom obore. Brigádnikov v našej firme zásadne nezamestnávame. Snažíme sa totiž, aby naši zákazníci boli v každom smere maximálne spokojní.

Našou nedávno zrealizovanou zákazkou bolo čistenie podláh v jednom wellness centre. Tamojší zamestnanci totiž videli, že ich podlahy už nie sú práve v najlepšom stave a potrebujú dôkladne vyčistiť. Snažili sa o to najskôr sami, ale bohužiaľ sa im to nepodarilo tak, ako si predstavovali dúfali. A preto sa s dôverou obrátili na nás A SERVIS LIPKA.

Podlahu sme teda našim strojom poriadne vydrhli, vykartáčovali a následne ošetrili voskom. Koniec-koncov, ľudia tu chodia naboso a je dôležité, aby sa podlaha nešmýkala. Klient je dnes náročný a má možnosť výberu, takže rozhodujú aj detaily. No a čistá a bezpečná podlaha sem určite patrí. Majitelia wellness centra boli s našou prácou spokojní, a keď je spokojný zákazník, sme aj my. Pre viac informácií si pozrite naše web stránky, kde sa dozviete viac.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.