v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Bolí vás hlava zo špinavej podlahy? Užívajte pravidelne strojové čistenie

Bolí vás hlava zo špinavej podlahy? Užívajte pravidelne strojové čistenie 14 júl

V našom wellness centre sme pred nejakým časom usúdili, že podlahy už nie sú v najlepšom stave. Nešlo nám do hlavy ako je to možné. O podlahy staráme rovnako poctivo ako o všetko naokolo. Lenže na úvahy nebol čas a museli sme sa o podlahy rýchlo postarať. Nikto z našich zákazníkov neprivíta chodiť naboso po znečistnej podlahe. Nakúpili sme teda čistiace prostriedky a pustili sa do toho. Ale naša snaha sa míňala účinkom.

Silne znečistené dlažby a betónové, priemyselné podlahy najlepšie vyčistíte kotúčovým strojom potom ihneď impregnujte

S kolegami sme sa zhodli, že bude zrejme najlepšie, ak túto robotu radšej prenecháme nejakej upratovacej firme. Na webe sme našli upratovaciu spoločnosť A SERVIS LIPKA, o ktorej by som vám teraz rada povedala niečo viac. Ako hovorím, našli sme ich na internete, kde sme si potom ešte overili, či sú fakt dobrí a tak podobne. Objavili sme ale len samé kladné ohlasy a referencie, takže všetky pochybnosti sme mohli hodiť za hlavu.

Ich zamestnanci prišli ku nám so špeciálnym kartáčovým strojom, s ktorým podlahu poriadne a starostlivo vydrhli. Na čistenie použili špeciálnu chémiu, ktorá krásne prevoňala všetky priestory. Poviem vám, že z výsledku sme boli všetci nadšení. Podlaha nebola len dokonale vyčistená, bola takmer ako nová. Ponúkli nám aj pravidelné čistenie, čo sme po tejto skúsenosti veľmi radi prijali, lebo kvalita bola na ich strane.

Tu sme videli riešenie hneď silne znečistenej dlažby a betónové, priemyselné podlahy najlepšie vyčistíte kotúčovým strojom potom ich všade počuť odporúčanie ihneď impregnujte. Rovnako tak uzamknite povrch kvalitne vyčisteného linolea, pvc, vinylovej podlahy polymérovým voskom.

Uzamknite povrch kvalitne vyčisteného linolea, pvc, vinylovej podlahy polymérovým voskom

Na podlahu nám naniesli aj vrstvu špeciálneho ochranného vosku, vďaka ktorému podlaha vydrží čistá oveľa dlhšie. Navyše tak získala aj dôležitý protišmykový efekt, čo je naozaj skvelá a potrebná vec. Máme tak vo wellness istotu, že sa na podlahe náš hosť nešmykne.

Zamestnanci A SERVIS-u boli naviac veľmi milí a ochotní, takže dohoda bola skutočne bez jediného problému. S touto našou skúsenosťou tak môžeme túto firmu jedine odporučiť. Dokonca aj cena bola prijateľná. Vzhľadom na to, že podlahu dokázali doslova premeniť a stihli to za krátky čas, išlo o rozumnú čiastku.

A SERVIS LIPKA – čištení podláh. však ponúka aj celý rad ďalších odborných upratovacích služieb, ako napríklad čistenie kobercov, umývanie okien a výkladov, odstraňovanie plesní alebo graffiti. Ako vidno, firma je v tejto oblasti ako doma a dokonale sa v týchto veciach vyzná. Začali sme sa totiž spoliehať aj na umývanie okien a nemôžeme si ich vynachváliť.

Takže ak hľadáte špičkovú upratovaciu firmu, rozhodne odporúčame práve túto. Naviac, svoje služby realizujú nielen po celej Českej republike, ale aj na Slovensku, v Nemecku a v Rakúsku. Ak sa firma dokáže uplatniť aj na medzinárodnom trhu, je to pre nás zárukou, že odvádza perfektnú robotu. A ešte niečo. Podľa nás za tieto profesionálne služby neplatíme toľko, aby si ich nemohol dovoliť každý, kto ich potrebuje.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.