v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Strojové čistenie sedí podlahám najlepšie. Aj jeho výsledok vás posadí…

Strojové čistenie sedí podlahám najlepšie. Aj jeho výsledok vás posadí… 13 júl

V našej obchodnej firme s papierom sa nám už podlahy nezdali byť v najlepšom stave. A tak sme sa rozhodli, že nastal čas s tým niečo urobiť. Na druhej strane nám bolo jasné, že naše čistiace prostriedky, ktoré kupujeme pre upratovačky na to stačiť určite nebudú. Aj preto sme sa napokon rozhodli, že radšej oslovíme profesionálnu upratovaciu firmu.

Neseďte, ale hĺbkovo čistite a impregnujte betónové, priemyselné, vinylové podlahy a dlažby

So žiadnou podobnou firmou sme však doteraz nemali žiadne skúsenosti. Takže nám neostávalo nič iné, len spoliehať na recenzie a referencie na internete. Zaujal nás prístup firmy, ktorá svojim klientom oznamuje: neseďte, ale hĺbkovo čistite a impregnujte betónové, priemyselné, vinylové podlahy a dlažby. A na vyčistené linoleum, vinyl, pvc nezabudnite naniesť vosk

Nechceli sme niekoho, kto nie je dostatočne skúsený a nemá u klientov dobré meno. Po prečítaní niekoľkých diskusných fór sme však narazili na upratovaciu firmu A SERVIS LIPKA, ktorá – okrem iných služieb – ponúkala aj strojové čistenie podláh a mala výborné ohlasy.

Väčšinou sme našli len samú chválu a kladné odkazy. No a podľa tohoto dôležitého vodítka sme usúdili, že budú naozaj dobrí, keď ponúkajú takú širokú škálu odborných služieb a na trhu sú takí žiadaní. Takže sme im zavolali a dohovorili si s nimi schôdzku u nás vo firme, aby sme sa dohovorili na termíne, cene a všetkých detailoch.

Na schôdzke sme rýchlo dohodli všetko potrebné, pričom nám firma vyšla v mnohom v ústrety. Neboli síce najlacnejší, ale vedeli smem že sa nám táto služba oplatí, keď sú toľko chválení. Dokonca im nerobilo problém prísť ku nám aj vo večerných hodinách, keď bude naša firma prázdna. Ich prístup sa nám páčil, no a s ich prácou sme bol nadmieru spokojní.

A na vyčistené linoleum, vinyl, pvc nezabudnite naniesť vosk

Zamestnanci z A SERVIS-u pre nás odviedli precíznu prácu a po nečistotách na podlahách neostala jediná stopa. Okrem toho nám odporučili pravidelné čistenie podláh, najmä z dôvodu každodennej bezpečnosti a predĺženia ich životnosti. Príliš nás prehovárať nemuseli, pretože sme radi súhlasil. Napokon, výsledok ich práce hovoril sám za seba – bez nadsádzky.

Túto firmu tak môžeme jedine odporučiť, pretože podobných upratovacích firiem je na trhu síce veľa, ale nájsť medzi nimi takú, ktorá odvedie kvalitnú prácu, nie je nijako ľahké. Okrem toho by sme chceli vyzdvihnúť aj prístup všetkých zamestnancov A SERVIS LIPKA čištení podláh. Boli veľmi ochotní, komunikatívni a milí. Na všetkom sme sa raz-dva dohodli.

Sme si istí, že s nimi budete spokojní presne tak, ako aj my. V blízkej budúcnosti veľmi radi skúsime využiť aj ich ďalšie služby. Napokon, svoje odborné služby realizujú po celej Českej republike, ale aj na Slovensku, v Nemecku a v Rakúsku, takže spokojných klientov má táto spoločnosť po celej strednej Európe. Pre nás to nie je žiadne prekvapenie.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.