v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Strojové čistenie podlahe ulahodí. Doprajte jej ho pravidelne

Strojové čistenie podlahe ulahodí. Doprajte jej ho pravidelne 13 júl

V našej firme A SERVIS LIPKA svojim zákazníkom ponúkame rad upratovacích služieb ako je napríklad čistenie podláh, odstránenie starého vosku (polyméru) z podlahy a nanesenie novej ochrannej polymérovej vrstvy, čistenie kobercov alebo nábytkového čalúnenia. Realizujeme denné a pravidelné upratovania domácností, kancelárií, rezidencií či firiem.

Aj veľmi znečistená dlažba, betónová a priemyselná podlaha sa dá úspešne vyčistiť a potom aj naimpregnovať.

Presadili sme sa práve preto, že sme zákazníkom ukázali, že aj veľmi znečistená dlažba, betónová a priemyselná podlaha sa dá úspešne vyčistiť a potom aj naimpregnovať. Tiež dbáme informujeme, že na nové a vyčistené linoleum, vinyl a pvc použite vždy povlak vosku.

Ďalej zabezpečujeme postavebné upratovanie, resp. upratovacie výškové práce. Vykonávame tiež čistenie a leštenie okien, umývanie výkladov a presklených plôch, a to aj vo výškach. Po dohode čistíme žalúzie, lamely, rolety alebo markízy. Odstraňujeme nedovolené polepy, reklamné polepy, ochranné fólie, samolepky a banery zo všetkých presklených plôch.

V tomto článku by sme sa chceli zamerať na hĺbkové strojové čistenie podláh. K úspešnej realizácii používame kotúčový stroj, vďaka ktorému dosahujeme skutočne hĺbkové čistenie. Postupujeme pritom nasledujúcim spôsobom.

Podlahu najskôr kvalitne vydrhneme pomocou účinnej čistiace chémie. Akonáhle bol povrch dôkladne vykartáčovaný, nasleduje odsatie všetkých nečistôt, mastnoty a vlhkosti vysokovýkonným vysávačom, na ktorom býva napojená hubica s gumovými lištami.

Potom podlahu ešte raz umyjeme čistou vodou, aby sa tak neutralizovala od zvyšného chemického roztoku a necháme ju voľne doschnúť. Kotúčový stroj, ktorý pre strojové čistenie podláh využívame, je v súčasnosti jediným zariadením, ktoré dokáže detailne a generálne vyčistiť akýkoľvek druh podlahy.

Na nové a vyčistené linoleum, vinyl a pvc použite vždy povlak vosku

Tento stroj využívame na čistenie dlažieb, linolea, marmolea, plávajúcich podláh, betónových, liatych alebo kameninových podláh. Naše výsledky však nedosahujeme len vďaka najlepším technológiám, ale najmä vďaka odbornej práci a profesionalite našich zamestnancov. Všetci sú riadne vyškolení a patria k špičke vo svojom odbore. Brigádnikov v našej firme A SERVIS LIPKA nezamestnávame. Snažíme sa totiž, aby naši zákazníci boli maximálne spokojní.

Našou nedávnou zákazkou bolo čistenie podlahy po rozliatom stéviovom sirupe. Klientka ho chcela použiť na pečenie namiesto klasického cukru, lenže sa jej podarilo celkom veľké množstvo vyliať na kuchynskú podlahu. A pretože to sama – napriek snahe – nedokázala vyčistiť, obrátil sa spolu s manželom na našu spoločnosť.

Teší nás, že boli s našou prácou spokojní a stali sa našimi pravidelnými zákazníkmi. Pre firmu totiž niet lepšej vizitky ako jej spokojný zákazník. Sme radi, že naši zákazníci využívajú aj ďalšie služby, ktoré ponúkame. Všetky realizujeme nielen po celej Českej republike, ale aj na Slovensku, v Nemecku a v Rakúsku. Pre viac informácií si pozrite naše web stránky.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.