v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Čisté podlahy? To pusťte z hlavy! Strojová metóda to za vás spraví

Čisté podlahy? To pusťte z hlavy! Strojová metóda to za vás spraví 13 júl

Pracujem ako praktická lekárka. V našej ordinácii sa striedame s kolegom dvaja a každý máme svoju sestru. Nedávno sme sa spolu zhodli, že tie naše podlahy práve dobre nevyzerajú a mali by sme s nimi niečo urobiť. Samozrejme, že sme sa o ne starali, ale bežné umytie už zrejme na nečistoty nestačilo. Popritom sme mali na mysli aj dezinfekciu povrchu.

Akú zvoliť chémiu na čistenie a impregnovanie betónových, priemyselných, vinylových podláh a dlažieb

Žiaľ, nikto z nás nemal s niečim takým žiadne skúsenosti. Nevedeli sme teda, na koho by sme sa mali obrátiť. Správca celej budovy bol ako na potvoru na dovolenke, čiže pomoc sme nemohli čakať ani z tejto strany. A tak sme si povedali, že sa o to postaráme sami. Sadli sme si teda k internetu a hľadali firmu, ktorá by sa nám pozdávala.

A netrvalo dlho mali sme vybrané. Našli sme totiž web stránky spoločnosti A SERVIS LIPKA. Na diskusných fórach mala vynikajúce hodnotenia a všade ste mohli čítať len pozitívne recenzie. Mali sme tak istotu, že firma ponúkna profi servis a dobrú kvalitu.

Dôležité je vedieť akú zvoliť chémiu na čistenie a impregnovanie betónových, priemyselných, vinylových podláh a dlažieb, aby nebola drahá a aby splnila požadovaný účel a dobu plnenia účinku. Ďalej v rovnakom duchu vedieť aký typ vosku na voskovanie linolea, pvc po hĺbkovom vyčistení. Kontaktovali sme teda jej operátorku a dohovorili si termín čistenia.

Výborné bolo, že nemali problém prísť ku nám až večer, kedy máme len pohotovosť alebo špeciálne objednávky. Zamestnanci prišli presne a pôsobili po každej stránke odborne a profesionálne. Po pravde, celkom sa mi uľavilo. Uvedomila som si totiž, že tá chvála na internete bude v každom smere opodstatnená. No a po našej osobnej skúsenosti musím všetko veľmi rada potvrdiť, lebo A SERVIS nás v ničom nesklamala.

Boli sme s ich prácou naozaj maximálne spokojní, keďže podlahy vyzerajú takmer ako nové. Na čistenie používali taký veľký kotúčový stroj, ktorý dokázal zo všetkých podláh vyhnať všetku špinu. Jeho štetiny boli nielen výkonné, ale aj šetrné, takže počas čistenia nedošlo k poškriabaniu podlahy. Skrátka práca skutočných profíkov.

Aký typ vosku na voskovanie linolea, pvc po hĺbkovom vyčistení

Podlahy sme si nechali aj navoskovať, aby vydržali čisté čo najdlhšie. Ako nám pracovníci firmy povedali, vosk má ďalšiu dôležitú výhodu, ktorou je jeho protišmykový efekt. V našich podmiekach je to skvelé plus, pretože deti v čakárni často neobsedia, takže tvrdý pád, nebýva nič príjemné. niekedy. Protišmykový efekt je teda aj u nás nenahraditeľný.

Dozvedela som sa, že kotúčový stroj firma A SERVIS – okrem iného – používa aj na čistenie linolea, plávajúcich podláh alebo dlažby. Touto cestou by som teda chcela čistenie podláh odporučiť, pretože u nás odviedli naozaj skvelú prácu. Ja aj moji kolegovia si ich prácu nemôžeme vynachváliť a ešte raz im ďakujeme.

Zamestnanci boli navyše veľmi príjemní a ochotní, takže sa s nimi dobre spolupracovalo. Nemusíte sa báť, žeby z nich strany prišlo k presúvaniu termínu alebo k iným, nemilým nedorozumeniam. Dá sa na nich na sto percent spoľahnúť. Pre viac informácií si pozrite ich web stránky. Určite na nich nájdete všetko, čo by ste mohli potrebovať.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.