v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Už vieme. Bez stroja dokonale čistú podlahu mať nebudeme

Už vieme. Bez stroja dokonale čistú podlahu mať nebudeme 12 júl

Nedávno som pri surfovaní na internete narazil na firmu, ktorá čistí koberce a podlahy. Dočítal som sa, že upratovacia firma A SERVIS LIPKA ponúka aj službu strojového čistenia a voskovania podláh, pričom používa výkonný kotúčový stroj. Vďaka tomu dokáže podlahu dokonale oživiť a vrátiť jej pôvodný vzhľad. Súvisí to tiež s procesom finálneho zakonzervovania voskom, ktorý je odborníkmi označovaný ako priemyselný polymér. Podlahy dokonale vyčistíte kotúčovým strojom je vhodné na betónové, priemyselné, vinylové podlahy, dlažby, linoleá a PVC. Zatvorte kvalitne vyčistené plochy vosky pre linoleá, vinyl a PVC a hydrofóbnou impregnáciou pre priemyselnú, betónovú podlahu.

Podlahy dokonale vyčistíte kotúčovým strojom je vhodné na betónové, priemyselné, vinylové podlahy, dlažby, linoleá a PVC

Najprv som tomu nevenoval príliš veľkú pozornosť, ale ako sa hovorí všetko do času. Keď sme neskôr s manželkou v kuchyni sadili priesady paprík a paradajok do malých téglikov stala sa nám nepríjemná nehoda. Tégliky s priesadami vozíme totiž vozíme na záhradu a tam neskôr paradajky a papriky zasadíme. No a pri ich ukladaní do prepravky sa dajaká vlhká, tmavá zeminy dostala na podlahu.

Snažili sme sa to nejako vyčistiť, ale v škárach našej svetlej podlahy to bolo stále vidieť. Síce to nekričalo na kilometre, ale vidieť to bolo. Žena na to však nechcela použiť hrubú kefu, aby podlahu nepoškodila, a tak som si povedali, že osud pokúšať nebudeme. Spomenul som si totiž stránky z webu o tej upratovacie firme. Rozhodoli sme sa teda, že bude najlepšie, ak podlahu zveríme do ich rúk. Na internete sme pri mene A SERVIS LIPKA naviac našli veľa kladných referencií, takže tu bola záruka, že to nebudú zbytočne vyhodené peniaze.

Kontaktoval som ich a vysvetlil, čo požadujeme. Dohodli sme sa na termíne, kalkulácii aj na všetkých ostatných detailoc. A už o tri dni prišli podlahu vyčistiť. Firma a jej odborníci nás dokonale prekvapili. Podlaha bola po ich čistení v perfektnom stave.

Zatvorte kvalitne vyčistené plochy vosky pre linoleá, vinyl a PVC a hydrofóbnou impregnáciou pre priemyselnú, betónovú podlahu

Mali teda pravdu, keď tvrdli, že strojové čistenie si s tým hravo poradí. Použili tiež matný vosk, ktorý nanášali za pomoci špeciálneho stroja, a to vo dvoch vrstvách. Vďaka vosku bude povrch dlhšie čistý a v dobrom stave. No a naše upratovanie podláh je odvtedy celkom ľahké a prebieha bez väčšej driny.

Týmto by som chcel službu strojového čistenia podláh odporučiť. Ak túto firmu oslovíte. rozhodne nebudete ľutovať. Postará sa o vás seriózna spoločnosť, ktorá splní všetky vaše požiadavky presne podľa vašich predstáv. Ich zamestnanci sú skutoční profesionáli, teda veľmi ochotní a milí. Aj to je dôvod, že na vás nečakajú kyslé tváre a pichľavé poznámky.

Dohoda je s nimi naozaj bezproblémová a veľmi rýchla. Určite sa vám nestane, aby ste na termín čistenia museli čakať zbytočne dlho. Dokonca nemajú ani problém s čistením vo večerných hodinách alebo cez víkend.

Tak, či onak, nenapadá ma ani jediný dôvod, prečo by som ich nemal odporučiť všetkými destiatmi. Skrátka sme s nimi boli navýsosť spokojní. Takže, ak u vás doma alebo vo firme hľadáte profíkov, ktorí sa o podlahy perfektne postarajú, už viete, koho by ste mali osloviť. A SERVIS LIPKA nesklame.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.