v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Strojové čistenie dokáže vrátiť každej podlahe jej stratené sebavedomie

Strojové čistenie dokáže vrátiť každej podlahe jej stratené sebavedomie 12 júl

Naša upratovacia firma A SERVIS LIPKA ponúka širokú škálu upratovacích služieb, ako napríklad čistenie kobercov a podláh, odstraňovanie plesní a graffiti alebo umývanie okien, či výkladov. Dnes by sme sa chceli zamerať na tému čistenia podláh, ktoré realizujeme strojovou metódou. K úspešnému strojovému čistenie podláh používame kotúčový stroj, ktorý zabezpečí detailné a hĺbkové vyčistenie. Priamo tiež riešime ako sa najlepšie zachovať k vyčistenej betónovej, priemyselnej, vinylovej podlahe, dlažbe, linoleu a pvc ako ich ochrániť proti opakovanému znečisteniu.A tiež ako voskovať, impregnovať betónové podlahy a linoleum

Ako sa najlepšie zachovať k vyčistenej betónovej, priemyselnej, vinylovej podlahe, dlažbe, linoleu a pvc ako ich ochrániť proti opakovanému znečisteniu

Vo väčšine prípadov používame nasledujúci postup. Najskôr podlahu kvalitne vydrhneme pomocou veľmi účinnej čistiacej chémie. Pritom prevažne pracujeme len s účinnou, ale šetrnou zásaditou chémiou Ak však ide o čistenie podláh v priestoroch, kde predtým prebiehali stavebné rekonštrukcie a ich povrch je masívne znečistený cementom a podobnými materiálmi, nasadzujeme kyslú chémiu.

Akonáhle je povrch dôkladne vykartáčovaný, nasleduje odsatie všetkých nečistôt, mastnoty a vlhkosti vysoko výkonnýmvysávačom, na ktorom býva napojená hubica s gumovými lištami. Potom podlahu ešte raz umyjeme čistou vodou, aby sa tak zneutralizovala od zvyšného chemického roztoku a necháme ju voľne doschnúť.

Kotúčový stroj, ktorý pre strojové čistenie podláh využívame, je v súčasnosti jediným zariadením, ktoré dokáže detailne a generálne vyčistiť akýkoľvek druh podlahy. Navyše pracuje veľmi šetrne, takže sa netreba obávať, že by došlo k poškodeniu alebo poškriabaniu podlahy. Po vyčistení je dobré podlahu nechať zakonzervovať voskom. Túto službu ponúkame a odporúčame ju všetkým našim zákazníkom. Zabezpečuje totiž, že už nedôjde k hlbšiemu znečisteniu ošetrenej podlahy.

Ako voskovať, impregnovať betónové podlahy a linoleum

Na podlahu aplikujeme prevažne pololesklý vosk, ktorý je dlhodobo osvedčený a máme s ním naozaj výborné skúsenosti. Vosk musíme na podlahu naniesť dvakrát až trikrát, aby sa vytvorila kompaktná vrstva, ktorá podlahe dlhodobo zabezpečuje pružnosť, ako aj potrebný protišmykový efekt. Na konzervovanie podláh používame kvalitné nemecké vosky PKD.

Ide o veľmi odolné polyméry s dobrou životnosťou. Medzi ich výhody patrí napríklad fakt, že na podlahách nevidno stopy bosých nôh, povrch ostáva bezpečný a podlaha sa vďaka nemu oveľa lepšie udržuje. Navyše, dokáže výrazne predĺžiť životnosť podlahy. S voskami pracujeme dlhodobo a sme s ním spokojní nielen my, ale aj naši zákazníci.

Našou nedávnou zákazkou bolo čistenie podláh v menšom divadle, kde sa malo natáčať akési reklamné video. A keďže si zamestnanci divadla uvedomovali, že aj pre nich je to istý druh reklamy, chceli, aby všetko dobre vyzeralo. Chceli teda podlahy kvalitne vyčistiť a oživiť. Obrátili sa preto na našu spoločnosť. No a my sme im veľmi radi pomohli. Podlahy sme vyčistili pomocou nášho stroja, takže boli opäť dokonale čisté. Teší nás, že s našou prácou boli po každej stránke spokojní. Dnes je divadlo našim pravidelným zákazníkom.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.