v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Strojová metóda čistenia si získa vás aj vaše podlahy

Strojová metóda čistenia si získa vás aj vaše podlahy 12 júl

Hľadáte niekoho dobrého na čistenie podláh? V tom prípade by som pre vás mala tip. Firma A SERVIS LIPKA ponúka službu strojového čistenia a voskovania podláh, pričom využíva kotúčový stroj. Zaistí Vám tiež ochranu proti znečisteniu betónových, priemyselných podláh a dlažieb hydrofóbnou impregnáciou. A tiež vie čistiť do hĺbky linoleum, pvc, vinyl vrátane voskovania.

Silná ochrana proti znečisteniu betónových, priemyselných podláh a dlažieb hydrofóbnou impregnáciou

Podlahám je schopná vrátiť ich vzhľad a kvality, takže vyzerajú ako nové. Zakonzervovanie voskom – priemyselným polymérom – zase podlahám predlžuje životnost.

Ako to viem? Pracujem na železničnej stanici. Nedávno sme u nás totiž riešili problém, že podlahy vyzerajú fakt tragicky. A tak sme sa rozhodli, že niekoho najmeme. No a padlo to práve na mňa. Na webe som našla som práve firmu A SERVIS LIPKA. Zaujala ma, lebo mala len kladné referencie a recenzie, takže sme mali záruku, že všetko dobre dopadne.

Kontaktovala som ich a vysvetlila, čo presne požadujeme. Dohodli sme sa na termíne, kalkulácii a na všetkých ostatných detailoch, a tak už o tri dni sme u nás mali ich pracnovníkov. Musím povedať, že ich strojové čistenie dokázalo naozajstný zázrak. Naše zájdené podlahy takmer vstali z mŕtvych. Použili pritom aj matný vosk, ktorý nanášali s pomocou špeciálneho stroja, a to až vo dvoch vrstvách.

Vďaka nemu ostane povrch podlahy dlho v dobrom stave. Ďalšie upratovanie potom prebieha bez väčšej driny, čo si naše upratovačky nemôžu vynachváliť. Týmto by som chcela službu strojového čistenia podláh odporučiť všetkým, pretože rozhodne nebudete ľutovať. Bude pre vás pracovať skúsená a seriózna firmou, ktorá splní požiadavky presne podľa vašich predstáv.

Kto vám hĺbkové vyčistí linoleum, pvc, vinyl vrátane voskovania

Ich zamestnanci sú navyše veľkí profesionáli, milí a ústretoví. Nebudete teda musieť čeliť nepríjemnému personálu, ktorý sa občas v niektorých firmách vyskytuje. Dohoda je s nimi naozaj bezproblémová a veľmi rýchla. Určite sa vám tiež nestane, že by ste na termín museli čakať zbytočne príliš dlho, nebodaj ho meniť alebo presúvať.

Dokonca nemajú problém ani s čistením vo večerných hodinách alebo cez víkend. Okrem toho ponúkajú aj celý rad ďalších odborných služieb. Takže, ak hľadáte a potrebujte niečo iné, s dôverou si pozrite ich web stránky. Tu nájdete z oblasti profesionálnych upratovacích a čistiacich prác takmer všetko, čo človeka napadne.

No a svoje služby realizujú po celej Českej republike, ale aj na Slovensku, v Nemecku a v Rakúsku, takže i to je dôkaz vysokej kvality a dobrého mena. Ostáva síce pravdou, že cena ich služieb býva trochu vyššia, ale tie skvelé výsledky sú hodné aj viac. Jednoducho, firma A SERVIS LIPKA odvedie pre každého klienta perfektnú robotu. A môžete mi veriť, že na takú špičkovú kvalitu sa veľmi ľahko zvyká.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.