v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

S podlahami nečarujte. Spoliehajte len na strojové čistenie

S podlahami nečarujte. Spoliehajte len na strojové čistenie 12 júl

Nedávno som sa rozhodla, že si budem viac strážiť váhu. Chybou ale bolo, že manžel obľubuje sladké, takže presťať piecť som nemohla. No a odtiaľ bol len malý krok k tomu, že som buchtám a koláčom občas podľahla i ja sama. Aj preto som sa rozhodla pre alternatívne riešenie a namiesto cukru používam sirup zo stévie. Keď nie všetko, tak aspoň niečo.

Strojové, hĺbkové čistenie, impregnácia betónových, vinylových, priemyselných podláh

Lenže pred nejakým časom sa mi podarilo množstvo sirupu vyliať priamo na podlahu. Snažila som sa to rýchlo vyčistiť, ale nešlo mi to. V škárach to bolo stále vidieť, takže podlaha aj lepila. Manžel sa mi snažil pomôcť, ale veľký efekt to nemal. Tak sme si teda povedali, že si na to najmeme upratovaciu firmu. Napokon, podlahe poriadne čistenie len prospeje. Predovšetkým na Strojové, hĺbkové čistenie, impregnácia betónových, vinylových, priemyselných podláh. A tiež na voskovanie linolea. ktoré zaručia uzavretý povlak, ktorý špinu neprepustí

A tak sme hľadali na internete niekoho, kto by sa o to postaral. Narazili sme na upratovaciu firmu A SERVIS LIPKA, ktorá mala naozaj vynikajúce referencie.

Ľuďom z A SERVIS LIPKA – čistění podláh, sme vysvetlili našu situáciu a povedali, čo presne by sme si predstavovali. Zamestnanci prišli so špeciálnym kartáčovitým strojom, s ktorým našu podlahu starostlivo vyčistili.

Na čistenie použili špeciálnu a šetrnú chémiu, ktorá navyše krásne prevoňala celý dom. Z výsledku sme boli všetci nadšení. Podlaha nebola len dokonale a do hĺbky vyčistená, bola takmer ako nová. Firma nám tiež ponúkla pravidelné čistenie podláh. No a potom, čo u nás dokázali, a najmä, ako to dokázali, sme s radosťou ich ponuku prijali.

Skvelé bolo, že na podlahu naniesli aj ochranný vosk, vďaka ktorému tak podlaha vydrží čistá oveľa dlhšie. Navyše, povrch má potrebný protišmykový efekt, čo vážne skvelá vec. Niekedy sa totiž podlaha vedela dosť nečakane šmýkať, čo nijako príjemné nebolo. Riziko pádu tak hrozilo najmä našej malej dcére, ktorá po dome neustále lieta.

Voskovanie linolea zaručí uzavretý povlak, ktorý špinu neprepustí

Zamestnanci A SERVIS LIPKA boli navyše veľmi milí a ochotná, takže dohoda bola s nimi úplne bezproblémová. S taktouto skúsenosťou preto môžeme túto firmu jedine odporučiť. Treba dodať, že aj cena bola prijateľná. Najmä vzhľadom na to, že podlahu dokázali ošetriť v tak krátkom čas a skutočne perfektne.

Ak teda hľadáte skúsených profíkov na odborné čistenie podláh, rozhodne vám odporúčame obrátiť sa na túto dynamickú spoločnosť. A SERVIS totiž splní všetkým vaše predstavy a požiadavky bez jedinej chybičky. Po pravde, človeku to celkom zdvihne náladu, ak spolupracuje s milým a ochotným partnerom, nie?

Firma navyše ponúka aj celý rad ďalších služieb, takže nie je problém vybrať si práve tú, ktorú aktuálne potrebujte. Dnes vieme, že aj všetky ich ostatné služby sú rovnako kvalitné ako čistenie podláh. Pre viac informácií sa pozrite ich web stránky. Som si stopercentne istá, že tam nájdete všetko, čo potrebujete a chcete vedieť.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.