v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Podlahy majú tiež svoje nároky. Strojové čistenie ich plní bezozbytku

Podlahy majú tiež svoje nároky. Strojové čistenie ich plní bezozbytku 12 júl

Zdravím, ak hľadáte nejakú dobrú firmu na čistenie podláh, tak vám môžem jednu odporučiť. Je ňou upratovacia firma A SERVIS LIPKA. Firma správne chemicky čistí pvc, linoleá, vinylové podlahy, a presne vie kedy sa majú a v akej fáze čistenia navoskovať.

Ako správne chemicky čistiť pvc, linoleá, vinylové podlahy, kedy sa majú a v akej fáze čistenia navoskovať

Zodpovie Vám a konkrétne predvedie akým spôsobom odpudzuje hydrofóbna impregancia betónových podláh a dlažieb špinu a mastnoty. Pracujem v internátoch, ktoré sú primárne určené pre stredné školy. Niektorí naši študenti to majú domov ďaleko, takže musia byť niekde ubytovaní. A pretože naše „intráky“ nie sú z tých najlacnejších, snažíme sa , aby to u nás vyzeralo čo najlepšie. Sťažnosti rodičov sú to posledné, čo by sme radi zažili.

Predsa len na stredoškolských internátoch veci fungujú tak trochu inak, ako na tých vysokoškolských. Aj keď sa decká dajú viac usmerniť a sú kultúrnejšie, podlahy v spoločných priestoroch sa nám zdali byť akési zanedbané. Upratovačky sa o ne samozrejme pravidelne starali, ale asi to chcelo niečo účinnejšie, ako len bežné prostriedky, ktoré majú k dispozícii.

Tak sme sa rozhodli, že si na to niekoho najmeme. Nemali sme síce som sa žiadnou podobnou firmou skúsenosti, ale skúsili sme šťastie na internete. Koniec-koncov, ľudia radi diskutujú a všeličo možné hodnotia. No a na viacerých fórach sme našli chválu na upratovaciu firmu A SERVIS LIPKA. A dnes musím povedať, že to bola presný zásah do čierneho.

Akým spôsobom odpudzuje hydrofóbna impregancia betónových podláh a dlažieb špinu a mastnoty

Ich zamestnanci boli odborníci a profíci na svojom mieste, takže sa mi celkom uľavilo. Mali sme totiž istotu, že tá chvála na webe bola opodstatnená. Po tejto skúsenosti môžem s čistým svedomím povedať, že A SERVIS odvádza tú najlepšiu prácu. Na čistenie podláh mali veľký kotúčový stroj, ktorý dokázal z podlahy odstrániť všetku špinu. Jeho kartáče, či skôr štetiny, boli aj šetrné, takže nedošlo k poškriabaniu podláh Boli fakt ako nové, krásne lesklé.

Nechali sme aj navoskovať, aby vydržali čistá oveľa dlhšie. Ako sme sa dozvedeli, výhodou vosku je aj protišmykový efekt, čo je skvelé. Nakoniec, každý si vie predstaviť ako to na internátoch vyuerá, keď sú decká zo škôl späť. Niekedy sa na chodbách spustí hotový chaos, takže bezpečnosť každého kroku býva veľmi dôležitá. Zamestnanci A SERVIS-u nám povedali, že tieto výkonné kotúčové stroje používajú – okrem iného – aj na hĺbkové čistenie linolea, plávajúcich podláh alebo dlažieb.

Týmto by som chcel prístup a odbornú prácu firmy A SERVIS-u, resp. výsledok čistenia podláh, len odporučiť. U nás proste odviedli perfektnú robotu. Musím však ešte doplniť, že ide o firmu s vyššími cenami, no rozhodne sa oplatí do tejto služby niečo navyše investovať.

Ak totiž vezmem do úvahy vysokú kvalitu, spoľahlivosť a používané technológie, tak ich ceny nie sú rozhodne vysoké. A okrem toho, ich zamestnanci sú ako slniečko – milí, ústretoví a komunikatívni – takže sa s nimi veľmi dobre spolupracovalo. Ak teda hľadáte na čistenie podláh naslovovzatých profíkov, ste na správnej adrese.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.