v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Čisté podlahy, príjemný interiér, dobrý pocit. Na začiatku býva strojové čistenie

Čisté podlahy, príjemný interiér, dobrý pocit. Na začiatku býva strojové čistenie 12 júl

Dobrý deň, povedala som si, že napíšem recenziu na upratovaciu firmu A SERVIS LIPKA, ktorá nám nedávno vyčistila podlahy. Pracujem v menšom divadle a mám na starosti väčšinu praktických činností okolo jeho plynulého chodu. Bolo sme vtedy požiadaní, či by sa u nás mohlo natáčať dajaké reklamné video pre istú firmu. Veľmi ma zaujal Rotačný kotúčový stroj, ktorý zvládne vyčistiť silne znečistené linoleum, pvc, betónovú, vinylovú podlahu a dlažbu. A hneď v zápätí musím konštatovať voskujte, impregnujte a zúročite toto kvalitné vyčistenie uzavretím povrchu tejto plochy.

Rotačný kotúčový stroj zvládne vyčistiť silne znečistené linoleum, pvc, betónovú, vinylovú podlahu a dlažbu

Samozrejme, mali sme z toho radosť, pretože to bola nielen forma reklamy, ale aj zaujímavý príjem. Lenže bolo potrebné, aby to v interiéri divadla vyzeralo naozaj perfektne. A naše podlahy boli od perfektného stavu dosť ďaleko. Ako hovorí môj kolega. Keď človek hrá, tak na podlahu veľmi nepozerá. Ale pri avizovanom videu to už bolo o inom. Kamera vidí všetko, tým skôr nečistoty a fľaky. Tak som si povedala, že najmeme nejakú upratovaciu firmu.

Hľadala som teda na internete, a pritom sledovala všetky recenzie, diskusie a ohlasy, aby som mala istotu, že zvolím správne a nebudú to zbytočne vyhodené peniaze. Nakoniec som sa obrátila na upratovaciu firmu A SERVIS LIPKA – hlúbkové čištení podláh. Mala vynikajúce recenzie a na všetkých diskusných fórach o nich písali len v dobrom. Osobné skúsenosti bývajú predsa tým najlepší, odporúčaním, nie? Takže som do firmy zavolala a všetko s nimi dohovorila.

A s ich prácou sme boli v divadle viac spokojní. Podlahy bola nádherne vyčistené, dokonca vyzerala ešte lepšie, než keď sme ich do budovy obstarávali. Pracovníci firmy A SERVIS nám odporučili, aby sme si dali podlahy zakonzervovať, lebo takto ušetríme čas, nervy aj peniaze. Takže nám naniesli matný vosk, po ktorom podlahy vyzerala snáď ešte lepšie. Super výhodou vosku je jeho protišmykový efekt.

Voskujte, impregnujte a zúročite toto kvalitné vyčistenie uzavretím povrchu tejto plochy

Z výsledku ich práce sme boli nadšení. Všetko prebehlo tak ako malo a ich zamestnanci boli fakt veľmi milí a ochotní, čo je určite obrovskou výhodou. Veľmi nerada totiž spolupracujem s niekým, kto je už od začiatku nepríjemný, oprsklý alebo vás ani nepočúva a melie si to svoje. Argumentom „za“ potom nie je ani ponuka dobrých služieb.

Ok, niekoho možno zaskočia ich vyššie ceny, ale podľa mňa zase nie sú také extra vysoké, aby si ich kvalitné služby nemohol dovoliť každý, kto ich naozaj potrebuje. Keď som totiž s produktom alebo dajakou službou spokojná, som ochotná si za ne priplatiť.

Okrem toho, po ich čistení boli podlahy v dokonale čistom stave naozaj dlho. Takže sa nám to výsledku vyplatilo aj finančne. Navyše, s udržiavaním podláh odvtedy nemáme prakticky žiadnu robotu, čo je super. Takže za seba a naše divadlo môžeme firmu A SERVIS LIPKA jedine odporučiť.

A ešte čosi. Firma ponúka aj celý rad ďalších odborných služieb, ako napríklad čistenie kobercov, umývanie okien a výkladov, odstraňovanie plesní alebo graffiti. Takže je vidno, že sa vo svojom fachu nielen vyznajú, ale majú i dobré meno. Pre viac informácií si pozrite ich web stránky, kde sa spoločnosti A SERVIS LIPKA dozviete ešte viac.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.