v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Chcete perfektne čistú a bezpečnú podlahu? Skúste strojové čistenie

Chcete perfektne čistú a bezpečnú podlahu? Skúste strojové čistenie 12 júl

O podlahy sa treba starať rovnako ako o koberce, aj keď si mnohí z nás stále myslia pravý opak. Podlahu by sme celkom určite nemali čistiť nekvalitnými a neovernými prípravkami. Veľmi ľahko ju totiž môžeme nevratne poškodiť. Nehovoriac o hrubých kefách, či kartáčoch. Drhnúť povrch podlahy nekvaltinými a ostrými štetinami býva kardinálna chyba.

Aj veľmi znečistené linoleum, vinyl, pvc sa dá veľmi úspešne strojne vyčistiť a navoskovať

Aj preto čistenie podláh naša upratovacia firma A SERVIS LIPKA realizuje zásadne len s pomocou kvalitného kotúčového stroja. Vďaka nemu dokážeme podlahu vyčistiť v špičkovej kavlite, a pritom veľmi šetrne, takže sa nemôže stať, žeby došlo k jej poškodeniu. Takto sa dá aj veľmi znečistené linoleum, vinyl, pvc sa dá veľmi úspešne strojne vyčistiť a navoskovať. Ďalej tiež odporúčame impregnujte hydrofóbne nové a kvalitne vyčistené dlažby, betónové, priemyselné podlahy.

Po každom dôkladnom vyčistení podlahy strojou metódou býva dôležité povrch ošetriť polymérovým voskom, tzv. fluatačným náterom. Podlaha tak vydrží čistá oveľa dlhšie a nové nečistoty sa na nej usadzujú podstatne menej. Okrem toho sa bude čistíť oveľa ľahšie. Vďaka voskovaniu podlaha nielen lepšie vyzerá, ale aj viac vydrží, pričom získa aj potrebný protišmykový povrch, ktorý znižuje riziko pošmyknutia.

Skrátka, dobre udržiavaná podlaha dokáže zlepšiť celkový dojem z interiéru. A krásny interiér patrí k harmonickej atmosfére domu aj pracoviska. Polymérový vosk nanášajú naši pracovníci v dvoch až troch vrstvách, aby tak vznikol jednoliaty povrch, ktorý bráni nečistotám prenikať nedostali hlboko do štruktúry podlahy a poškodzovať ju.

Impregnujte nové a kvalitne vyčistené dlažby, betónové, priemyselné podlahy

Na každý typ povrchu sa hodí iný druh vosk a naši skúsení odborníci sa v tomto smere nikdy nemýlia. Na voskovanie podláh používame kvatliné pololeské alebo matné vosky. Tie zabezpečia, že podlaha bude dobre vyzerať ešte dlho po jej ošetrení. Frekvencia voskovanie podlahy závisí od konkrétneho umiestnenia a namáhania podlahy.

Zanedbať voskovanie podlahy sa v žiadnom prípade nevypláca. Kompletná rekonštrukcia zanedbanej podlahy sa totiž môže vyšphať až k čiastke, za ktorú je už možná kúpa novej podlahy. Voskovanie podláh preto odporúčame po každom strojovom čistení. Výhodou vosku, čiže polyméru je, že na podlahách nevidno stopy bosých nôh, povrch ostáva bezpečný a podlaha sa podstatne lepšie udržuje.

Skúsení zamestnanci našej medzinárodnej spoločnosti prechádzajú pravidelným školením a vzdelávaním v oblasti používania upratovacej chémie a technologických postupov upratovania vrátane strojného vybavenia. Môžete sa tak plne spoľahnúť na kvalitu našej odvedenej práce, vďaka ktorej budú vaše podlahy ako nové.

Našou poslednou zákazkou bolo hĺbkové čistenie podláh na železničnej stanici. Kolektív zamestnancov už nebol s ich stavom spokojný, a tak vyhľadali našu odbornú pomoc. Veľmi nás teší, že s našou odvedenou prácou bolo spokojné nielen osadenstvo celej stanice, ale aj samotní cestujúci. Koniec-koncov, niet predsa lepšej reklama ako spokojný zákazník.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.