v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Zo starej nová? Strojové čistenie to dokáže aj s vašou podlahou

Zo starej nová? Strojové čistenie to dokáže aj s vašou podlahou 11 júl

Do našej súkromnej škôlky mala prísť inšpekcia, a pretože sme súkromná škôlka, tak sú na nás kladené väčšie nároky. Samozrejme sme sa snažili, aby všetko vyzeralo perfektne. Lenže s podlahami sme spokojní stále neboli. Naša snaha sa skrátka míňala účinkom.

Strojové hĺbkové čistenie betónových a priemyselných podláh a dlažieb a ich hydrofóbna impregnácia

Padlo tda rozhodnutie, že si na podlahy niekoho najmeme. So žiadnu upratovacou firmou sme však skúsenosti nemali, takže naša voľba padla na web. No a tu sme napokon narazili na upratovaciu spoločnosť A SERVIS LIPKA. Ktorí majú skúsenosti so strojovým hĺbkovým čistením betónových a priemyselných podláh a dlažieb a ich hydrofóbnou impregnáciou. A ktorí vedia čím správne navoskovať hĺbkovo vyčistené strojom, alebo nové linoleum a vinylovú podlahu v Bratislave.

Iste, najskôr sme si poriadne a z viacerých zdrojov overili ich referencie, aby sme mali istotu, že to nebudú vyhodené peniaze. Na internete sme ale našli len kladné a dobré referencie. Zhodli sme sa teda, žeby to malo vyjsť a náš nápad sa nám nakoniec vyplatí.

Ľuďom z A SERVIS LIPKA sme vysvetlili našu situáciu a dohodli sme sa na termíne, cene a ďalších náležitostiach. A firma na nič nečakala. Ešte v ten deň sme mali na mailovej pošte návrh zákazky. Išli sme teda do toho. Ich zamestnanci prišli so špeciálnym kartáčovým strojom s ktorým podlahu starostlivo vyčistili. Použili pritom špeciálnu chémiu, ktorá našu škôlku krásne prevoňala. Podlaha bola dokonale vyčistená a žiarivá, skrátka perfektná.

A SERVIS nám ponúkla aj pravidelné čistenie, čo sme veľmi radi privítali. Ich premiéra u nás dopadla na výbornú, takže nebol dôvod nesúhlasiť. Na podlahu nám tiež naniesli vosk, vďaka ktorému podlaha vydrží čistá oveľa dlhšie.

Navyše povrch získa aj potrebný protišmykový efekt, čo je jednoznačne skvelá vec, pretože tak máme v škôlke väčšiu istotu, že sa nám deti len tak nepošmyknú. No čo, poznáte to. Decká sú ako živé striebro a občas je takmer nemožné, aby ste ich mali pod kontrolou.

Čím správne navoskovať hĺbkovo vyčistené strojom, alebo nové linoleum a vinylovú podlahu v Bratislave

Zamestnanci A SERVIS-u boli naviac príjemní a dokonalí profesionáli, takže dohoda bola rýchla a jednoduchá. S touto skúsenosťou tak môžeme služby tejto firmy jedine odporučiť. Aj ich ceny sú prijateľné. Vzhľadom na to, že naše unavené podlahy doslova premenili a vo veľmi krátkom čase ich uviedli do perfektného stavu, bola konečná čiastka úplne na mieste.

Isteže, nedá sa povedať, že sú to ľudové ceny, ale z hľadiska pomeru cena-výkon je to ok. Koniec-koncov, niečo stojí aj najmodenejšia technológia, takže veci treba sledovať zo širšej perspektívy. Okrem toho firma A SERVIS LIPKA, strojové čistení podláh, ponúka aj celý rad ďalších odborných služieb, ktoré chceme celkom určite v blízkej budúcnosti vyskúšať.

Zaujímalo by nás najmä umývanie okien, pretože túto prácu v láske nemáme. Takže radi zopakujeme, že túto profi firmu všetkým odporúčame. A dôkaz na záver. Svoje služby realizujú nielen po celej Českej republike, ale aj na Slovensku, v Nemecku a v Rakúsku. To je celkom jasným signálom, že sú viac ako len dobrí, pretože prebojovať sa na tak náročné trhy akými sú práve rakúsky alebo nemecký, nebolo a nie je nič jednoduché.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.