v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Viac čistoty a krásy podlahe prináša strojové čistenie z rúk odborníkov

Viac čistoty a krásy podlahe prináša strojové čistenie z rúk odborníkov 11 júl

Dobrý deň, povedala som si, že napíšem recenziu na upratovaciu firmu A SERVIS LIPKA s ktorou mám tú najlepšiu skúsenosť. Pracujem v predajni s bižutériou, kde si potrpíme na to, aby aj podlaha vyzerala perfektne, a to za všetkých okolností. Ako by to vyzeralo, keby sa dojem z modenej bižutérie zrážala nevyčistená podlaha? Aj to je dôvod, prečo spoliehame na profesionálne služby upratovacej firmy A SERVIS LIPKA. Ktorí majú špeciálny systém umývania a čistenia dlažby, betónových, priemyselných podláh a dlažieb do hĺbky a ich ochrana hydrofóbnou impregnáciou v Bratislave. A tiež poznajú spôsob ako správne voskovať nové a čerstvo vyčistené linoleum a vinylové podlahy, aby sa dlhodobo ochránili proti hĺbkovému znečisteniu.

Umývanie a čistenie dlažby, betónových, priemyselných podláh do hĺbky a ich ochrana hydrofóbnou impregnáciou v Bratislave

Pamätám si, keď som sa s nimi stretla prvýkrát. Hľadali sme niekoho dobrého na vyčistenie podlahy. Pretože sme dovtedy s nikým nespolupracovali, netušili sme na koho sa máme obrátiť. Boli sme teda odkázaní na internet. Našťastie, netrvalo dlho a narazili sme na upratovaciu firmu A SERVIS LIPKA. Zaujala nás takmer okamžite. Mala totiž vynikajúce referencie a ohlasy a na všetkých diskusných fórach. Naozaj o nej písali a hovorili len v dobrom. To ma nadchlo, lebo dobré skúsenosti iných sú jasným signálom kvality.

Tak som do firmy zavolala a všetko s nimi dohovorila. Čistenie prebiehalo v nedeľu, kedy máme zatvorené a bola som nesmierne rada, že nám s termínom vyšli bez debaty v ústrety. No a s ich prácou naozaj veľmi spokojná, nehovoriac o mojich kolegoch. Podlaha bola vážne ako nová. V závere naniesli aj vrstvu matného vosku, po ktorom podlaha vyzerala ešte lepšie. Zásadnou výhodou náteru je protišmykový efekt, takže každý krok je teraz bezpečný.

Z výsledku ich práce som bola úplne nadšená. Všetko prebehlo tak ako malo a zamestnanci boli naviac veľmi milí a ochotní, čo je určite obrovskou výhodou. Veľmi nerada totiž pracujem s niekým, kto je nepríjemný alebo sa s ním nedá rozumne hovoriť, a to aj napriek tomi, že ponúka dobré služby. Takže pokiaľ ide o spoločnosť A SERVIS LIPKA, neviem o ničom, čo by sa im dalo akoľvek vytknúť. No a to je super, hmm?

Ako správne voskovať nové a čerstvo vyčistené linoleum a vinylové podlahy, aby sa dlhodobo ochránili proti hĺbkovému znečisteniu

Ok, niekoho možno zaskočí cena, aleu nás odviedli fakt vynikajúcu prácu, takže nemám s tým žiadny problém. Keď som s produktom alebo servisom spokojná, som ochotná zaň čo-to priplatiť. Navyše, po ich čistení ostala podlaha v top stave naozaj dlho, takže sa nám ich služby vo výsledku vyplatili aj finančne. Nehovoriac o tom, že s udržiavaním podlahy máme s kolegami podstatne menej práce. Čo je skvelé pre všetky strany.

Firma A SERVIS však ponúka aj celý rad ďalších upratovacích služieb, medzi ktoré patrí aj čistenie kobercov, umývanie okien – a to aj vo výškach, či odstraňovanie plesní a graffiti. Takže, keď budem niekedy niečo z tohoto zoznamu potrebovať, určite sa obrátim len na ne, pretože tu budem mať záruku vynikajúcej kvality.

Pre viac informácií sa pozrite aj ich web stránky. Som si viac ako istá, že tam nájdete všetko, čo by ste mohli od nich potrebovať. Alebo im jednoducho zavolajte a pýtajte sa. Sú skutočne príjemní, otvorení a ochotní. Takže, všetko dobré priatelia, a podlahám zvlášť!

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.