v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Starosti s podlahami hoďte za hlavu! Strojové čistenie je riešenie

Starosti s podlahami hoďte za hlavu! Strojové čistenie je riešenie 11 júl

V našej firme A SERVIS LIPKA zákazníkom ponúkame rad upratovacích služieb ako je napríklad čistenie podláh, odstránenie starého vosku – polyméru – z podlahy a nanesenie novej ochrannej polymérovej vrstvy, čistenie kobercov aj strojové čistenie čalúnenia. Realizujeme tiež denné a pravidelné upratovania domácností, kancelárií, rezidencií či firiem.

Mali by sme poznať ako sa oplatí Hĺbkové vyčistenie zašlej spiny, gumových smúh kotúčovým strojom pri čistení betónových, priemyselných podlaha a dlažieb v Bratislave

Ďalej zabezpečujeme aj postavebné upratovanie či upratovacie výškové práce. Vykonávame čistenie a leštenie okien, umývanie výkladov a presklených plôch, a to aj vo výškach. Po dohode čistíme žalúzie, lamely, rolety a markízy. Odstraňujeme nedovolené polepy, reklamné polepy, ochranné fólie, samolepky, resp. banery z presklených plôch.

V tomto článku by sme sa chceli zamerať na službu hĺbkového strojového čistenia podláh, keďže táto služba je stále viac žiadaná. Mnoho našich zákazníkov má problém aj s tým, že kvôli nekvalitnému a zle zvolenému čisteniu došlo k poškodeniu podlahu. Pokiaľ teda chcete mať podlahu kvalitne a šetrne vyčistenú, vypláca sa zvoliť strojové čistenie. Mali by sme poznať ako sa oplatí Hĺbkové vyčistenie zašlej spiny, gumových smúh kotúčovým strojom pri čistení betónových, priemyselných podlaha a dlažieb v Bratislave. Ako navoskovať linoleum, PVC, vinylovú podlahu po hĺbkovom vyčistení

Postupujeme pritom nasledujúcim spôsobom. Podlahu najskôr kvalitne vydrhneme pomocou veľmi účinnej čistiacej chémie. Akonáhle bol povrch dôkladne vykartáčovaný, nasleduje odsatie všetkých nečistôt, mastnoty a vlhkosti vysokovýkonným vysávačom, na ktorom býva napojená hubica s gumovými lištami. Potom podlahu ešte raz umyjeme čistou vodou, aby sa tak zneutralizovala od zvyšného chemického roztoku a necháme voľne doschnúť.

Kotúčový stroj, ktorý pre strojové čistenie podláh využívame, je v súčasnsoti jediným zariadením, ktorý dokáže detailne a generálne vyčistiť akýkoľvek druh podlahy. Tento stroj úspešne využívame na čistenie dlažien, linolea, marmolea, plávajúcich podláh, betónových, liatych alebo kameninových podláh.

Ako navoskovať linoleum, PVC, vinylovú podlahu po hĺbkovom vyčistení

Kvaltiné výsledky však nedosahujeme len vďaka najlepšej technológii, ale aj vďaka tvrdej práci a profesionalite našich zamestnancov, ktorí sú riadne vyškolení a patria k špiče vo svojom obore. Brigádnikov v našej firme zásadne nezamestnávame. Snažíme sa totiž, aby naši zákazníci boli v každom smere maximálne spokojní.

Našou ostatnou zákazkou bolo komplexné čistenie podláh v jednej súkromnej škôlke, kde očakávali inšpekciu A keďže chceli získať úplnú istotu, že bude všetko a v každom detaile v tom najlepšom poriadku, rozhodli sa, že nás oslovia so službou čistenia podláh.

Teší nás, že v škôlke boli s našou prácou spokojní, pretože pre profesionála niet lepšej vizitky ako spokojný zákazník. Naše odborné služby realizujeme po celej Českej republike, ale aj na Slovensku, v Nemecku a v Rakúsku. Takže sa na nás môžete kedykoľvek s dôverou obrátiť a my pre vás veľmi radi zrealizujeme ktorúkoľvek ponúkanú službu.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.