v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Odborníci radia: navoskovaná podlaha vydrží čistá oveľa dlhšie

Odborníci radia: navoskovaná podlaha vydrží čistá oveľa dlhšie 11 júl

Naša upratovacia firma ponúka širokú škálu upratovacích služieb, ako napríklad čistenie kobercov a podláh, odstraňovanie plesní a graffiti alebo umývanie okien a výkladov. Dnes by sme sa chceli zamerať na tému čistenia podláh, ktoré realizujeme strojovou metódou. K ich strojovému čisteniu používame kotúčový stroj, ktorý zabezpečí detailné a hĺbkové ošetrenie.

Nové a vyčistené linoleum a vinylové podlahy navoskujte a zabráňte hlbšiemu znečisteniu

Je veľmi efektívne, postupovať podľa osvedčených metód nové a vyčistené linoleum a vinylové podlahy navoskujte a zabráňte hlbšiemu znečistěnou. Ďalej je dlhodobo výhodné použiť Hydrofóbnu impregnáciu po čistení priemyselných, betónových podláh a dlažieb v Bratislave.

Postupujeme nasledujúcim spôsobom. Podlahu najprv kvalitne vydrhneme pomocou veľmi účinnej čistiacej chémie. Pri väčšine zákaziek pracujeme so šetrnou zásaditou chémiou. Inak je tomu v prípade, ak čistíme podlahy v priestoroch, kde prebiehali stavebné rekonštrukcie, takže povrch je znečistený cementom a podobnými materiálmi. Vtedy už býva potrebné pracovať s kyslými čistiacmi prípravkami.

Akonáhle je povrch podlahy dôkladne vykartáčovaný, nasleduje odsatie všetkých nečistôt, mastnoty a vlhkosti vysokovýkonným vysávačom, na ktorom býva napojená hubica s gumovými lištami. Potom podlahu ešte raz umyjeme čistou vodou, aby sa tak neutralizovala od zvyšného chemického roztoku a necháme ju voľne doschnúť.

Kotúčový stroj, ktorý pre strojové čistenie využívame, je v súčasnosti jediným zariadením, ktorý dokáže detailne a generálne vyčistiť akýkoľvek druh podlahy. Navyše pracuje veľmi šetrne, takže sa zákazník nemusí obávať, žeby došlo k poškodeniu alebo poškriabaniu podlahy. Po dokončení čistenia je dobré podlahu zakonzervovať ochranným voskom. Túto službu naša spoločnosť  A SERVIS LIPKA ponúka a odporúča všetkým zákazníkom.

Hydrofóbna impregnácia po čistení priemyselných, betónových podláh a dlažieb v Bratislave

Navoskovanie povrchu zabezpečí, že nedôjde k hlbšiemu znečisteniu podlahy. Využívame prevažne pololesklý alebo matný vosk, ktoré sú dlhodobo osvedčené a sú s ním výborné skúsenosti. Vosk musíme na podlahu naniesť dvakrát až trikrát, aby sa tak vytvorila kompaktná vrstva, ktorá podlahe zabezpečí náležitú pružnosť a protišmykový efekt.

Na konzervovanie podláh používame len kvalitné nemecké vosky PKD. Ide sa veľmi odolný polymér s dobrou životnosťou. Medzi jeho výhody napríklad patrí, že na podlahách nevidno stopy bosých nôh, povrch ostáva bezpečný a podlaha sa vďaka nemu oveľa lepšie udržuje. Naviac, naozaj výrazne predĺži jej životnosť.

Naposledy sme pracovali v predajni s bižutériou, kde čistíme podlahy pravidelne. Majiteľka si totiž potrpí si na to, aby v jej predajni bolo všetko v dokonalom poriadku, takže sa s čistením a voskovaním podláh dlhodobo obracia na nás.

Sme úprimne radi, že aj tu sú s našou prácou nadmieru spokojní, pretože pre firmu niet lepšej reklamy ako spokojný zákazník. Naviac, naše odborné služby realizujeme po celej Českej republike, ako aj na Slovensku, v Nemecku alebo v Rakúsku, čiže spokojnosť klienta u nás dávno prekročila hranice.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.