v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Kvalita sa presadí. Strojové čistenie podláh nie je výnimkou

Kvalita sa presadí. Strojové čistenie podláh nie je výnimkou 11 júl

Riadim pobočku obchodného reťazca s domácimi spotrebičom a naše podlahy sa mi už nezdali byť v najlepšom stave. Tak som poprosil zamestnancov, aby im začali venovať zvýšenú pozornosť. Lenže ani potom sa vzhľad podláh zásadne nezmenil, čo ma nepríjemne prekvapilo. Nakoniec som sa teda rozhodol, že oslovíme skúsenú upratovaciu firmu. Ktorá vie spoľahlivo vyčistiť linoelum, PVC tak, aby sme ich mohli ochrániť voskom, ktorý sa chová ako polymer. A ktorá Impregnuje hydrofóbne strojne vyčistené betónové, priemyselné podlahy a dlažby v Bratislave predĺžite im životnost.

Ako spoľahlivo vyčistiť linoelum, PVC tak, aby sme ich mohli ochrániť voskom, ktorý sa chová ako polymér

Keďže som žiadnou doteraz nemal skúsenosti, ba ani nikto z mojich kolegov, museli sme ju vyhľadať podľa recenzií na internete. Nechcel som totiž oslovovať niekoho bez toho, aby som si overil, že pre nás odvedie dobrú robotu. Nemôžeme si totiž dovoliť vyhadzovať peniaze oknom. Po prečítaní niekoľkých diskusných fór a iných stránok ma zaujala upratovacia firma A SERVIS LIPKA, ktorá ponúkala strojové čistenie podláh a mala výborné referencie.

Takže som im ihneď zavolal a dohovoril sa na termíne čistenia, kalkulácii a ostatných detailoch. Nebolo to síce najlacnejšie riešenie, ale ich spokojní klienti tvrdili, že sa táto služba naozaj vyplatí, takže som ďalej neváhal. Po pravde, A SERVIS nemal najmenší problém prísť ku nám aj vo večerných hodinách, čiže až po zatvorení predajne. Ich ochotný prístup sa mi veľmi páčil a s výkonom ich práce som bol nadmieru spokojný.

Zamestnanci z A SERVIS-u u nás predviedli skutočne precíznu prácu a po nečistotách na podlahách nezostala ani stopa. Okrem toho nám odporučili tiež pravidelné čistenie, pretože v predajni máme veľkú frekvenciu zákazníkov, čiže by bolo lepšie čistiť podlahy každého pol roka. V tomto smere nás nijako prehovárať nemuseli, pretože sme radi súhlasili. Napokon, riešenie skúsených odborníkov sme predsa očakávali, tak prečo nie?

Impregnujte hydrofóbne strojne vyčistené betónové, priemyselné podlahy a dlažby v Bratislave predĺžite im životnosť

Všetky podlahy sme si tiež dali navoskovať, a to najmä kvôli protišmykovému efektu. Ten je v prostredí ako je to naše vlastne neoceniteľný. Nielenže chceme pre našich zákazníkov bezpečný pohyb po podlahách, ale ich povrch sa nesmie šmýkať ani pri vybaľovaní a presúvaní ťažšieho tovar, napr. práčok, chladničiek a pod.

Ďalej by som chcel vyzdvihnúť aj prístup zamestnancov A SERVIS LIPKA. Boli veľmi ochotní a milí, takže sme sa na všetkom ľahko a rýchl dohovorili. To je ďalší dôvod, prečo chem túto firmu odporučiť. S tak ochotným a profesionálnym prístupom som sa doteraz hádam ani nestretol, čo si – podľa mňa – zaslúži ocenenie. Upratovacích firiem je dnes naozaj veľa a nájsť medzi nimi tú, ktorá odvedie kvalitnú prácu s úsmevom a v pohode, je stále len málo.

Okrem toho A SERVIS LIPKA ponúka aj celý rad ďalších služieb, ktoré v budúcnosti v našej predajni tiež určite využijeme. Navyše všetky realizujú nielen po celej Českej republike, ale aj na Slovensku, v Nemecku alebo v Rakúsku. Zrejme sa nemusíme presviedčať o tom, že ak sa niekto uplatní aj v zahraničí, nebude žiadne orezávatko. Kto je žiadaný, musí byť aj dobrý.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.