v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Chcete, aby sa aj vaše okná leskli čistotou? Zvoľte nano inpregnáciu GSP

Chcete, aby sa aj vaše okná leskli čistotou? Zvoľte nano inpregnáciu GSP 10 júl

Vo firme A SERVIS LIPKA ponúkame klientom široký rozsah špičkových upratovacích činností. Patrí medzi ne aj odborné čistenie kobercov, podláh, odstraňovanie plesní, graffiti alebo leštenie okien. Poctivým a flexibilným prístupom sme si tak trhu neľahkom upratovacích služieb získali množstvo priaznivých ohlasov a vybudovali dobré meno.

Na leštenie skiel nepoužívajte leštič, po umývaní okien, výkladov, sklenených priečelí a fasád leštite iba na sucho

Naše služby sú tak vyhľadávané u nás doma, teda v Českej republike , ale aj na Slovensku, v Nemecku, či v Rakúsku. I to je jeden z dôvodov prečo neustále sledujeme nové trendy, aby sme svojim zákazníkom ponúkali len najvyššiu úroveň kvality. Zárukou sú aj naši profesionálni pracovníci, ktorú pracujú s plným nasadením, flexibilne a ústretovo.

Okrem iného vykonávame a odporúčame na leštenie skiel nepoužívajte leštič, po umývaní okien, výkladov, sklenených priečelí a fasád leštite iba na sucho. Nemusíte hľadať Kto v Prešove odstráni vodný kameň a zavápnenie zo skla presklených pergol a zimných záhrad pri umývaní a čistení.

Dnes by sa radi hovorili o našej službe, ktorou je umývanie a leštenie okien. Pre kvalitné realizovanie tejto činnosti je veľmi dôležité perfektne umyť celú plochu okna, vrátane jeho rámov a parapetných dosiek. Naša technológia umývania okien spočíva v starostlivom vyčistení celej konštrukcie okna čistým rozmyvákom a následným, veľmi dôkladným zotretím sklenených plôch, pomocou stierky s kvalitnou gumou.

Po dôkladnom preschnutí umytého okna pracovníci A SERVIS-u vykonajú leštenie „na sucho,“ teda len s pomocou čistej bavlnenej textílie. Vďaka našim dlhoročným, praktickým skúsenostiam a skvelým výsledkom sa práve táto forma leštenia okien – známa ako tzv. trik suchého leštenia – využíva pri každej realizovanej zákazke.

Z pohľadu prísnych zásad našej firmy, ktoré kladieme na kvalitu práce, pracovníci spoločnosti nikdy nepoužívajú leštiace prípravky. Isteže, ručné suché leštenie bolo a bude vždy fyzicky náročnejšie, ale suchý postup ostáva pri každej objednávke trvalou garanciou, že okná nášho klienta ostanú dlhšie čisté a dokonale lesklé.

Kto v Prešove odstráni vodný kameň a zavápnenie zo skla presklených pergol a zimných záhrad pri umývaní a čistení

Naša spoločnosť A SERVIS LIPKA má dlhoročnou praxou preverené, že pri použití leštiacich prípravkov „za mokra,“ sú po veľmi krátkom čase vidieť na oknách esteticky neprijateľné šmuhy a ťahy po leštení. Aj preto platí pravidlo, že po umývaní sklenených plôch nesmú zostať na oknách žiadne zvyšky starého leštidla.

Hrozí totiž vysoké riziko, že stará vrstva leštidla pod vplyvom poveternostných podmienok postupne „vystúpi“ na povrch a budú na ňom viditeľné nevzhľadné stopy a mapy po leštení. Akceptovaním týchto pravidiel tak dosahujeme špičkové výsledky a dlhodobo vysokú kvalitu.

Príkladom je zákazka pre majiteľov vily, kde s čistotou okien neboli spokojní. Mali veľa presklených priestorov a gazdiná na všetko nestačila. Rodina sa teda obrátila na nás. Okná sme ošetrili vyššie popísanými postupmi a o všetko sa postrali. Majitelia boli veľmi spokojní a stali sa našimi pravidelnými zákazníkmi. To je pre nás skutočne veľké vyznamenanie, lebo najlepšou vizitkou každej firmy je predsa spokojný zákazník.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.