v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Ak chcete pri umývaní okien tie najlepšie výsledky, spoliehajte na upratovaciu firmu

Ak chcete pri umývaní okien tie najlepšie výsledky, spoliehajte na upratovaciu firmu 10 júl

S manželom máme to šťastie, že sa nám v práci darí, takže bývame vo veľkej vile, kde s nami žijú aj naše štyri deti. V poslednej dobe sme si však všimli, že okná nevyzerajú práve najčistejšie. Máme síce milú pani na upratovanie, ktorá je skvelá, ale chápeme, že umývanie vysokých okien nie je žiadna maličkosť, tým skôr, ak človek už nemá tridsať.

Aké výsledky prináša suché leštenie skiel pri umývaní čistenia okien, výkladov, sklenených priečelí a fasád v Prešove

Takže bolo porebné okná poriadne umyť a vyleštiť. Povedali sme si však, že si najmeme upratovaciu firmu. Hľadali sme teda podľa recenzií na internete a nakoniex sa rozhodli pre upratovaciu firmu A SERVIS LIPKA. Zistili sme aké výsledky prináša suché leštenie skiel pri umývaní čistenia okien, výkladov, sklenených priečelí a fasád v Prešove.Ďalej nás tiež zaujímalo aké sú skúsenosti a akým spôsobom sa dá odstrániť, rozpustiť vodný kameň a zavápnenie na skle striech a striešok pri čistení a umývaní presklených pergol a fasád

Po pravde, mala množstvo dobrých, až výborných referencií a ľudia na diskusných fórach je v mnoho chválili.

Dnes už vieme prečo. Odvtedy, kedy v našom dome perfektne a profesionálne vyčistili všetky okná, nedáme na prácu tejto firmu dopustiť. Dohodi sme s nimi prakticky okamžite a bez probémov. Suverénne sa prispôsobili našim predstavám a požiadavkám, takže od samého začiatku bežalo všetko na jednotku.

S takouto firmou je naozaj radosť spolupracovať, lebo ak vám niekto ponúkne dobré služby a naviac je ku vám milý, teší vás to dvojnásobne. Mať takéhoto partnera je pre zákazníka skutočnou výhrou, keďže nájsť kvalitu, ústretovosť a spoľahlivosť nebýva jednoduché.

Dokonca sa nám zdala v poriadku aj cena, a to aj napriek rôznym rečiam okolo nej. Podľa nášho názoru je dostupná pre všetkých, ktorí hľadajú špičkový výsledok, profesionálny prístup a odbornosť v každom kroku. Zohnať dnes na našom presýtenom trhu to, čo naozaj hľadáte, nie je práve hračka. Aj preto býva niekedy lepšie, ak si čo-to priplatíte, pravda, ak nie je ten cenový rozdiel vyslovene špekulatívny.

Navyše, A SERVIS LIPKA sa venuje aj celému radu ďalších upratovacích služieb. Určite sa na ne v budúcnosti obrátime s čistením podláh, pretože aj túto službu klienti oceňujú.

Akým spôsobom sa dá odstrániť, rozpustiť vodný kameň a zavápnenie na skle striech a striešok pri čistení a umývaní presklených pergol a fasád

Nakoniec, aj podlahy potrebujú pravidelné a kvalitné čistenie, aby sa tak predĺžila ich životnosť. No a práve táto odborná firma to môže zariadiť v špičkovej kvalite.

Takže za našu rodinu môžeme túto spoločnosť vrelo odporučiť. Naše okná sú stále lesklé ako zrkadlo a my sa ich čistote nemusíme takmer vôbec venovať. Prach z vonkajšej strany občas zmyje dážď a zvnútra sa okná prakticky nešpinia, takže sú úplne v poriadku. A SERVIS nám totiž dala na okná nano impregnáciu, ale na webe nájdete oveľa viac.

Osobne ma práca firmy zaujala natoľko, že som ju odporučila aj u mňa v práci, pretože ak je človek spokojný s výsledkom, mal by sa o radosť podeliť, hmm? Verím, že moji kolegovia budú s firmou A SERVIS LIPKA spokojní práve tak, ako sme boli my doma. Napokon, nebudeme sami. Spoločnosť svoje služby realizuje nielen po celej Českej republike, ale aj na Slovensku, v Nemecku a v Rakúsku, takže jej meno má dobrý zvuk aj za hranicami.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.