v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

S vývojom moderných technológií je najlepšie prenechať umývanie okien profíkom

S vývojom moderných technológií je najlepšie prenechať umývanie okien profíkom 7 júl

Naša mama mala sláviť päťdesiatku, a my so sestrou sme jej sľúbili, že jej pomôžeme s organizáciou rodinnej oslavy. Býva vo veľkom dome, takže ten veľký deň sa mal konať práve tam. Chceli sme jej preto pomôcť aj s upratovaním. A keď sme už mali dojem, že je všetko takme hotové, povedala, že sa chce ešte pustiť do umývania okien.

Presklené plochy zimných záhrad, a pergol sú veľmi krásne, ale pokiaľ nie sú čisté pôsobia zanedbane a odpudivo.

Isteže, dali sme sa so sestrou do toho, ale umyť okná podľa maminych predstáv sa nám nepodarilo. Po pravde, robila spolu s nami, ale výsledok ju rozladil. A pretože je po celý svoj dospelý život perfekcionistka, hneď začala s rebelantskými rečami, že do rodinného domu s tak špinavými oknami predsa nemôže pozvať toľko milých a vzácnych ľudí.

Vedeli sme, že je zbytočné ju prehovárať, a tak sme si spolu povedali, že radšej najmeme nejakú dobrú a skúsenú upratovaciu spoločnosť. Žiaľ, žiadnu sme nepoznali, a tak sme stavili na web vyhľadávač. Sadli sme si teda k počítaču a hľadali firmu, ktorá by sa toho so cťou a úspechom zhostila. No a podľa kladných recenzií a odporúčaní sme sa napokon rozhodli obrátiť na profesionálnu upratovaciu spoločnosť A SERVIS LIPKA. Vídime u nás že, presklené plochy zimných záhrad, a pergol sú veľmi krásne, ale pokiaľ nie sú čisté pôsobia zanedbane a odpudivo. Takže potrebujeme už silu ktorá vie rýchlo zaistiť umývanie, umývanie, čistenie a odstraňovanie vodného kemeňa zo skla presklených výkladov, okien a priečelí v Piešťanoch

Treba priznať, že klienti firmu chválil a oceňovali, takže sme si povedali, že to skúsime aj my. Predsa len tie ich ceny neboli až taká pálka, žeby sme sa mali chytať za hlavu, keby to celé nedopadlo.. Koniec-koncov, aspoň by sme si mohli so sestrou povedať, že sme pre našu spokojnú mamu urobili všetko, čo bolo v našich silách.

Naopak, naše očakávania naplnili do bodky, pretože v taký výsledok sme ani nedúfali. Prácu vykonali rýchlo a bez najmenších komplikácií. A okná boli skutočne nádherne umyté, čo a urobilo dojem aj na našu mamu. Môžem vám povedať, že ak mamka o niekom povie, že zvládol upratovanie lepšie ako ona, tak je to skutočná poklona.

Umývanie, umývanie, čistenie a odstraňovanie vodného kemeňa zo skla presklených výkladov, okien a priečelí v Piešťanoch

A keďže A SERVIS LIPKA použiva tie najlepšie čistiace prostriedky, ktoré sú na trhu, inak to ani dopadnúť nemohlo. Naviac, jej ľudia sú naslovovzatí profíci s dlhoročnou praxou. Takže pre tých, ktorí hľadajú kvalitný servis umývania okien, je A SERVIS LIPKA jasnou voľbou. Nakoniec, keď to hovorí naša mama, musí to byť pravda.

Spoločnosť A SERVIS má ale v zálohe oveľa viac. Napríklad odborné čistenie kobercov alebo podláh, práce vo výškach, odstraňovanie plesní alebo graffiti. A verte, že všetky ich

služby majú vždy špičkovú kvalitu. Dúfame, že uverejnením tejto našej skúsenosti pomôžeme vo výbere aj ostatným, ktorí hľadajú kvalitné umývanie okien, či iných upratovacích prác.

U nás doma sa profesionálne služby A SERVIS LIPKA využívajú aj čistenie kobercov, ktoré nás ešte nikdy nesklamalo. S ich prácou a ústretovým prístupom sme boli vždy maximálne nimi spokojní, takže vám spoločnosť A SERVIS môžeme jedine odporučiť.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.