v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Pre krásne lesklé okna potrebujete pomoc profesionálov

Pre krásne lesklé okna potrebujete pomoc profesionálov 7 júl

Umývanie okien patrí medzi upratovacie činnosti, ktoré je lepšie prenechať profesionálom. Je samozrejmé, že umývanie okien sa pre ľudí stáva čím ďalej zložitejšou záležitosťou. Keďže sa všade okolo nás stavia stále vyššie. Umývať okná vo výške niekoľkých poschodí nie je nič jednoduché, a tak je len logické, že sa tomu väčšina ľudí vyhýba.

Náročnosť na bezpečnosť pri práci vo výškach pri čistení, umývaní a odstránení vodného kameňa pri zavápnení skiel presklených pergol, zimných záhrad, fasád, priečelí, okien a výkladov v Považskej Bystrici

Následky sú predvídateľné. Okná sú často špinavé, matné, ukladá sa na nich stále viac špiny a nečistôt. Kalitne umyť takto zaťažné okná potom nie je žiadna hračka. Preto je lepšie takéto úlohu zveriť do rúk odborníkov, napríklad zamestnancov spoločnosti A SERVIS LIPKA.

Práve v našej firme disponujeme kvalitnými čistiacimi prostriedkami, ktoré sú dostupné v predajniach, ale naši pracovníci sú dokonale vyškolení odborníci, ktorí čistenie okien vo výškach zvládajú s profesionálou istotou a prehľadom. Dbáme predovšetkým pri náročnosti prác vo výškach na bezpečnosť pri čistení, umývaní a odstránení vodného kameňa pri zavápnení skiel presklených pergol, zimných záhrad, fasád, priečelí, okien a výkladov v Považskej Bystrici. Dlhodobo tiež získavame skúsenosti ako strhnúť, odstrániť bez poškodenia skla bezpečnostné fólie, polepy z výkladov a okien.

Pre kvalitné umývanie okien vždy bolo a je dôležité perfektne umyť celú plochu okna, vrátane rámov a parapetov. Naša technológia umývania spočíva v starostlivom ošetrení rozmývacím roztokom a následným, veľmi dôkladným zotretím sklenených plôch pomocou stierky s kvalitnou gumou. Po celkovom preschnutí sa umyté plochy vyleštenie na sucho, a to len čistou bavlnenú tkaninou. Vďaka dlhoročným skúsenostiam a dokonalému výsledku sa každé leštenie realizuje len tzv. trikom suchého leštenia.

Dlhoročný dôraz našej firmy na špičkovú kvalitu upratovacích služieb pritom nedovoľuje, aby pracovníci A SERVIS-u používali komerčné leštiace prípravky. Aj keď je suché leštenie fyzicky náročnejšie, okná sa leštia len na sucho. Tento postup zaručuje, že okná ostanú čisté oveľa dlhšie. Naša spoločnosť má navyše spoľahlivo overené, že pri použití leštiacich prípravkov za mokra, sú onedlho vidieť esteticky neprijateľné šmuhy a ťahy po leštení.

Ako strhnúť, odstrániť bez poškodenia skla bezpečnostné fólie, polepy z výkladov a okien

A to je z ďalších problémov, ktorý je pri leštení okien veľmi častý. Majiteľ sa snaží dosiahnuť vysoký lesk ale na oknách mu ostávajú nepekné šmuhy. Takže sa dominevajú, že keď pridajú väčšie množstvo leštiaceho prípravku, šmuhy konečne zo skla odstránia a lesk bude prvotriedmy. Bohužiaľ, touto snahou je dosahovaný práve opačný, neželaný efekt.

Presne toto zažili aj naši nedávni zákazníci. Naposledy si naše služby objednali dve slečny, ktoré v centre mesta otvárali svoju prvú, vysnívanú kaviareň. Priestory ešte vyžadovali dajaké rekonštrukčné zásahy po ktorých bolo na rade poriadne upratovanie. Ale keďže sa im s oknami akosi nedarilo, na ich umývanie si najali našich odborníkov A SERVIS LIPKA.

Keď nám neskôr obidve vysvetľovali, ako sa pokúšali okná vyleštiť, bolo zrejmé, že robili vyššie popísanú chybu. Používali leštiace prostriedky, a nie málo. Takže, čím viac nimi okná leštili, tým viac bola boli fľakaté a škaredé. Naši zamestnanci sa o ne postarali a bolo po probléme. Obe tak mali radosť, že ich kaviareň je pripravená na otvorenie. Tešilo nás, že s odvedenou prácou boli spokojné a stali sa našimi pravidelnými, vernými zákazníčkami.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.