v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Perfektné umývanie okien si vyžaduje špeciálne prostriedky a skúsenosti

Perfektné umývanie okien si vyžaduje špeciálne prostriedky a skúsenosti 7 júl

Väčšie znečistenie ovzdušia okrem iného zapríčiňuje, že udržiavať okná naozaj čisté a lesklé býva stále zložitejšie. Umyť okná podľa svojich predstáv a nárokov, preto nie je nič jednoduché. Naša profesionálna upratovacia firma A SERVIS LIPKA však práve takéto služby ponúka a každý deň aj úspešne realizuje. Hľadáme niekoho kto rozumie aké prostriedky použiť pri umývaní presklených plôch, kyslé alebo zásadité. Ide predovšetkým o to ako odstrániť vodný kameň zo skla presklených pergol a zimných záhrad. Nie každá firma vie vo výškach umývania, čistenia okien, výkladov. sklenených fasád a priečelí a odstránenie bezpečnostných fólií a polepov v Piešťanoch.

Aké prostriedky použiť pri umývaní presklených plôch, kyslé alebo zásadité. Ako odstrániť vodný kameň zo skla presklených pergol a zimných záhrad.

Je teda lepšie, ak túto neľahkú úlohu prenechá majiteľ nehnuteľnosti na nás. Dôvody? Väčšinu našich čistiacich prostriedkov nekúpite v drogérii. Máme dokonale preškolených zamestnanov, pre ktorých nie je ani umývanie okien vo výškach žiadnou prekážkou. No a firma a jej pracovníci majú s takýmito prácami neoceniteľné, dlhoročné skúsenosti.

Pre kvalitné umývanie okien vždy bolo a je dôležité perfektne umyť celú plochu okna, vrátane jeho rámov a parapetov. Naša technológia umývania okien spočíva v starostlivom ošetrení rozmývacím roztokom a následným, veľmi dôkladným zotretím sklenených plôch pomocou stierky s kvalitnou gumou. Po celkovom preschnutí sa umyté plochy vyleštenie na sucho, a to len čistou bavlnenú tkaninou.

Dlhoročný dôraz našej firmy na špičkovú kvalitu upratovacích služieb pritom nedovoľuje, aby pracovníci A SERVIS-u používali komerčné leštiace prípravky. Aj keď je suché leštenie fyzicky náročnejšie, okná sa leštia len na sucho. Tento postup zaručuje, že okná ostanú čisté oveľa dlhšie. Naša spoločnosť má navyše spoľahlivo overené, že pri použití leštiacich prípravkov za mokra, sú onedlho vidieť esteticky neprijateľné šmuhy a ťahy po leštení.

Umývanie, čistenie okien, výkladov. sklenených fasád a priečelí a odstránenie bezpečnostných fólií a polepov v Piešťanoch

Práve tento fakt predstavuje veľmi rozšírený omyl spojený s amatérskym leštím okien. Ďalšie a ďalšie šmuhy na umytých oknách majiteľ „odstraňuje“ tak, že pridá ešte viac leštiaceho prípravku. Žiaľ, výsledok tohoto snaženia je práve opačný.

Niečo podobné sa stalo aj našim zákazníčkam, ktoré pred časom umývali a leštili okná rodinného domu. Dcéry pomáhali matke organizovať oslavu jej 50 narodenín, čo zahŕňalo aj upratovanie celého domu. Samozrejme, že sa snažili urobiť všetko najlepšie, ale so stavom okien bola ich mama mamička nespokojná, aj keď ich sama leštila. Aj preto oslovili našu spoločnosť. Naši špecialisti okná domu vyčistili a vyleštili bez problému, takže obe zákazníčky aj oslávenkyňa boli očividne spokojné.

A SERVIS LIPKA svoje služby neponúka len v Českej republike, ale aj na slovenskom, rakúskom alebo nemeckom trhu. Schopnosť uspokojiť aj náročnú zahraničnú klientelu považujeme za dôkaz, že ponúkame tú najvyššiu kvalitu. Trvalou a neodmysliteľnou súčasťou ponuky našich odborných služieb sú preto aj prijateľné ceny, moderná a účinná chémia, a predovšetkým – dlhoročné skúsenosti každého z našich zamestnancov.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.