v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Okná ako z reklamy aj keď z nich zmizli nalepené detské obrázky?

Okná ako z reklamy aj keď z nich zmizli nalepené detské obrázky? 7 júl

Naše deti si už asi od šiestich rokov zdobili svoje okno v izbe obrázkami na sklo. Po čase ich to však prestalo baviť, takže obrázky museli preč. Iste, nápad to bol pekný, ale veľmi sa im nedaril. A čo bolo ešte horšie, nedarilo sa ani mne. Po pravde, niektoré výtvory držali ako pribité. Dokonca aj vrstva lepidla stvrdla časom natoľko, že som sa bála použiť škrabku, aby som sklo, či rám okna dajako nepoškriabala.

Ako je náročné odstrániť polep, bezpečnosťou, slnečnou fóliou, vrátane zvyškov lepidiel bez poškodenia skla

Podobné to bolo aj s čistením a leštením po odstránených obrázkoch. Napriek námahe, ktorú som vynakladala, ostávali okná matné, vôbec sa neleskli a vyzerali akokeby sa ich ruka a leštidlo ani len nedotkli. Nakoniec som to vzdala a povedala som si, že bude lepšie, keď si na to najmem nejakú kvalitnú upratovaciu firmu.

Ale nemala som sa žiadnou skúsenosti, takže som bola odkázaná na internet. Netrvalo však dlho a narazila som na firmu, ktorú si všetci veľmi pochvaľovali. U nich sme vlastne zistili aké je náročné odstrániť polep, bezpečnosťou, slnečnou fóliou, vrátane zvyškov lepidiel bez poškodenia skla. Bonus firmy je tiež výškové umývanie okien, výkladov, presklených plôch, sklenených priečelí v Piešťanoch

Do upratovacej firmy A SERVIS LIPKA som teda zavolala obratm. Slečna na centrále bola milá a hneď mi ponúkla voľný termín. Povedala mi predbežnú cenu a všetky ostatné informácie, ktoré som chcela počuť. No a ich odoborná práca bola presne rovnaká ako ich zmysel pre organizáciu.

Všetky polepené a poznačené okná vyčistili perfektne a dnes sa lesknú ako zrkadlo. Ako pritom posupovali? Najprv pomaly a odborne odstrnili obrázky, ktoré na skle pevne držali. No a potom postupovali presne v súlade so svojou osvedčenou technológiou. Okná umyli rozmyvákom, dokonale ošetrili a nádherne vyčistili. Nenašli by ste na nich jedinú šmuhu.

Výškové umývanie okien, výkladov, presklených plôch, sklenených priečelí v Piešťanoch

Potom na okná ešte dali impregnáciu, aby sa toľko nešpinili, resp. aby sa mohli ľahšie udržiavať. Tento krok som si fakt želala, lebo som chcela mať s oknami čo najmenej práce. Takže od tej doby, kedy boli naše okná odborne naimpregnované, nemám v tomto smere takmer žiadne povinnosti, čo beriem ako výhru v lotérii, keďže okná veľmi nemusím.

A pokiaľ ide o profil spoločnosti A SERVIS LIPKA, veľmi sme boli spokojní aj s prístupom a vystupovaním jej zamestnancom. Všetko im to zabralo minimálny čas a my tak nemuseli oknám venovať celý deň. Boli veľmi milí a profesionálny. Nenašli ste u nich žiadne nevrlé

chovanie, poznámky alebo kyslé tváre. Priznám sa, že mi vadí, ak mám spolupracovať, či znášať zle naladených ľudí. No pri „domácich majstroch“ to platí dvojnásobne.

Aj preto vám môžem službu umývania okien od A SERVIS-u jedine odporučiť, pretože odviedli naozaj vynikajúcu prácu za prijateľnú cenu. Super tiež je, že firma ponúka aj rad ďalších služieb. Takže, ak chcete vyčistiť koberec, podlahu, alebo napríklad odstrániť plesne, sú vám plne k dispozícii. Nakoniec, všetko nájdete na ich internetových stránkach.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.