v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Odstránenie izolepy z okien vyžaduje odborný prístup. Inak ich nenávratne zničíme

Odstránenie izolepy z okien vyžaduje odborný prístup. Inak ich nenávratne zničíme 7 júl

Naše deti si rady na okná lepili obrázky podľa ročného obdobia, takže izolepa bola na skle takmer neustále. Aj preto sme ich ktovieako starostlivo nečistili, lebo páska na nich svietila dlhé roky. Lenže všetko sa raz skončí a deti s tým jedného dňa prestali. Povedala som si teda, že okná konečne poriadne poumývam a kompletne vyčistím.

Nielen kvalitné náradie, ale predovšetkým znalosť ako bez poškodenia skla odstrániť plastové polepy, bezpečnostná a slnečná fólia, vrátane lepidla

Ukázalo sa, že nechať okná bez pravidelného čistenia bola chyba. Zbytky lepiacej pásky totiž len tak ľahko dole nešli, aj keď som sa naozaj snažila. Keď mi to už išlo na nery, dohodli sme sa s mužom, že oslovíme dajakú profi firmu a bude po starostiach.

Pýtala som sa aj známych, a tak mi jeden kolega odporučil upratovaciu firmu A SERVIS LIPKA. Ktorí používajú nielen kvalitné náradie, ale majú predovšetkým znalosť ako bez poškodenia skla odstrániť plastové polepy, bezpečnostné a slnečné fólie, vrátane lepidla

Určite tiež využijeme ich systém šetrného chemického Odstránenie vodného kameňa zo skiel striech a zriešok pri umývaní a čistení presklených zimných záhrad, pergol, fasád, okien výkladov a sklenených priečelí v Košiciach

Ich referencie sme si následne overili aj na internete a presne sedeli. Takmer všetci ich chválili a s ich prácou boli spokojní. Iste, zároveň hovorili aj o tom, že sú trochu drahší, ale s mužom sme to brali ako investíciu, ktorá sa nám určite oplatí, tak sme im zavolali.

A dnes som úprime rada, že sme sa obrátili práve na A SERVIS LIPKA. Okná nám umyli naozaj perfektne. Ja by som tomu venovala takmer celý deň, a stále by som bola nespokojná. Izolepu odstránili bez väčších ťažkostí, takže na ploche po nej neostala ani stopa. Všetky okná následn krásne umyli a vyleštili, takže vyzerali fakt ako nové.

Odstránenie vodného kameňa zo skiel striech a zriešok pri umývaní a čistení presklených zimných záhrad, pergol, fasád, okien výkladov a sklenených priečelí v Košiciach

Odviedli skutočne skvelú robotu. Mne už po pár hodinách tiekli nervy a oni nám za pár hodín okná doslova vzkrieslil. Takýto výsledok by som nedosiahla ani keby som sa rozkrájala. To si fakt radšej túto službu zaplatím, zvlášť keď uvážim, že vo výsledku nebola ich práce nijak extra drahá. Ako vidno, reči sa hovoria a chlieb sa je, takže všetko s mierou.

A aby som sa o okná nemusela toľko a pravidelne starať, špecialisti A SERVIS-u na ne aplikovali nano impregnáciu GlasProtect – GSP. Vydrží aj niekoľko rokov a špina zo skiel sa dá pohodlne opláchnuť len prúdom čistej vody. Aj touto cestou by som túto firmu chcela prácu tejto firmy všetkým odporučiť, lebo robia skvele a ušetria vám more cenného času.

Zamestnanci boli navyše veľmi milí, ochotní a slušní, takže s nimi nebol jediný problém. Prišli na čas, nekonali sa žiadne zmätky, neboli zbytočné reči, žiadne presúvanie termínov, nestíhanie a tak. Ďalšou výhodou je, že A SERVIS LIPKA ponúka aj celý rad ďalších upratovacích služieb. Takže keď budem niekedy potrebovať s niečim pomôcť určite sa obrátim práve na nich. Dohoda s nimi je vždy bezproblémová, ponúkajú vysokú kvalitu a človek im môže v každom smere plne dôverovať.

Takže za mňa a moju rodinu túto firmu vrele odporúčam, pretože sme s nimi boli maximálne spokojní a určite sme sa na nich neobrátili naposledy. A že tento môj názor nie je vôbec osamotený, dokazujú aj stovky spokojných zákazníkov, nielen u nich doma, teda po celej Českej republike, ale aj na Slovensku, v Nemecku alebo v Rakúsku.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.