v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

O stálu čistotu vašich okien sa postará nanoipregnace

O stálu čistotu vašich okien sa postará nanoipregnace 7 júl

V A SERVIS LIPKA ponúkame tú najlepšiu možnú dostupnú kvalitu, samozrejme vo všetkých službách, ktoré denne realizujeme. Dôkazom je i to, že sme žiadaní nielen v Českej republik, ale aj na Slovensku, v Nemecku, či v Rakúsku. Prínosom v ponuke technológií našich upratovacích služieb je aj úprimná snaha, že spolu s osvedčenými a kvalitne vykonávanými postupmi chceme, aby realizácia týchto prác mala čo najdlhšiu účinnosť.

Umývanie vo výškach z hydralického ramena montážnej plošiny okien, výkladov, sklenených fasád a priečelí v Piešťanoch

Vykonávame tiež umývanie vo výškach z hydralického ramena montážnej plošiny okien, výkladov, sklenených fasád a priečelí v Piešťanoch. Používame špeciálne chémie na šetrné odstránenie vodného kameňa pri umývaní a čistení skiel zavápnených presklených pergol a zimných záhrad

Výrazná snaha, aby upratovacie technológie mali zásadný vplyv na predĺženie životnosti je zrejmá už pri samotnom objednávaní našich zákaziek. Práve tu má klient možnosť posúdiť nielen ponuku kvality všetkých metód, ale aj ponuku následného ošetrenia. No a práve to máva zásadný vplyv na dlhšiu životnosť, resp. trvalú spokojnosť zákazníkov.

Je len samozrejme, že všetky tieto závery platia aj pri umývaní okien a výkladov. Naša vlastná firemná metóda spočíva vo veľmi kvalitnom umytí a vyčistení skiel, odborne zdatnými profesionálnymi pracovníkmi, ktorí zásadne používajú len značkové a mimoriadne účinné kozmetické prípravky, či vybrané pomôcky.

Následné leštenie sa potom vykonáva vlastnou technológiou, tzv. trikom suchého leštenia. Ten eliminuje možnosť, aby v krátkom čase – vplyvom prírodných podmienok – vznikali na oknách nevzhľadné šmuhy, kruhy a škvrny. Tie majú na svedomí hlavne komerčné leštidlá, ktoré síce počas nasadenia prácu uľahčujú, no onedlho je vďaka nim všetka snaha preč.

Špeciálna chémia na šetrné odstránenie vodného kameňa pri umývaní a čistení skiel zavápnených presklených pergol a zimných záhrad

Po umytí a vyčistení skiel býva taktiež čas na využitie našej firemnej ponuky spojenej s ošetrením a predĺžením životnosti pomocou technológie hydrofóbnej impregnácie. Tá sa aplikuje modernou technológiou GlasProtect – GSP. Zásadnou mierou znižuje náklady na údržbu sklenených plôch, resp. viditeľne vylepšuje ich vzhľad a predlžuje im životnosť.

Touto spoľahlivou technológiou vzniká na skle odolná samočistiacia nano vrstva. Vďaka nej tak dokážeme zabezpečiť, že umyté okná či výklady, vydržia čisté naozaj dlho a ich následná údržba bude oveľa jednoduchšia. No a presne to naši zákazníci chcú a očakávajú. Nikto predsa nebude investovať do umývania okien s pocitom, že o chvíľu budú vyzerať rovnako ako predtým, takže radosť z nich trvala len chvíľu.

Sůčasťou našej nedávno realizovanej zákazky bola žiadosť klientky, aby sme šetrne odstránili zvyšky obrázkov nalepených na sklách, všetky okná kvalitne umyli a následne vyleštili. Po pravde, nečudovali sme sa, lebo tie rozkošné detské obrázky držali na sklách ako pribité.

Naši zamestnanci si však aj s touto náročnou úlohou dokázali poradiť. Okná vyčistili do špičkového lesku, bez jedinej chybičky, nedostatku alebo šmuhy. Mama dvoch detí a domáca pani tak bola s prácou a finálnym výsledkom veľmi spokojná, čo napokon ostáva hlavným cieľom našej upratovacej spoločnosti A SERVIS LIPKA.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.