v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Chcete, aby boli vaše boli neustále čisté a lesklé? Skúste nano impregnáciu GSP

Chcete, aby boli vaše boli neustále čisté a lesklé? Skúste nano impregnáciu GSP 7 júl

V našej spoločnosti A SERVIS LIPKA ponúkame svojim klientom skutočne široký rozsah špičkových upratovacích činností. Patrí medzi ne napríklad odborné čistenie kobercov, podláh, odstraňovanie plesní, graffiti alebo leštenie okien. Svojim poctivým a flexibilným prístupom sme si tak na trhu upratovacích služieb získali dobré meno a priaznivé ohlasy.

Nepoužívajte nikdy leštidlá, suchým leštením dosiahnete lepšie a dlhodobejšie výsledky v čistote pri umývaní okien a výkladov v Košiciach

Sústredili sme sa na dlhodobý účinok a nepoužívame nikdy leštidlá, suchým leštením dosiahneme lepšie a dlhodobejšie výsledky v čistote pri umývaní okien a výkladov v Košiciach. Upozorňujeme tiež kde sa robí chyba a poškodenie skiel pri odstránení zvyškov lepidiel po strhnutých, odstránených bezpečnostných, slnečných fóliách a plastových polepoch.

Aj preto sú naše služby žiadané nielen u nás doma, teda v Česku, ale aj na Slovensku, v Nemecku, či v Rakúsku. To je jeden z dôvodov prečo neustále sledujeme nové trendy, aby sme našim zákazníkom ponúkali tú najväčšiu možnú kvalitu. Disponujeme profesionálnymi pracovníkmi, ktorú k práci pristupujú flexibilne a ústretovo, a to na všetkých úrovniach.

V tomto článku by sme sa radi viac zmienili o našej službe, ktorou je umývanie a leštenie okien. Pre kvalitné realizovanie tejto činnosti je vždy dôležité perfektne umyť celú plochu okna, čiže vrátane jeho rámov a parapetov. Naša technológia umývania okien spočíva v starostlivom vyčistení celej konšturukcie okna čistým rozmyvákom a následným dôkladným zotretím sklenených plôch pomocou stierky s kvalitnou gumou.

Po dôkladnom preschnutí umytých plôch pracovníci A SERVIS-u vykonajú leštenie „na sucho,“ teda len s pomocou čistej bavlnenej textílie. Vďaka našim dlhoročným, praktickým skúsenostiam a skvelým výsledkom sa práve táto forma leštenia okien – známa aj ako tzv. trik suchého leštenia – využíva pri každej realizovanej zákazke.

Z pohľadu prísnych zásad našej firmy, ktoré sú kladené na kvalitu práce, pracovníci spoločnosti nikdy nepoužívajú leštiace prípravky. Áno je pravdou, že naše ručné suché leštenie býva fyzicky náročnejšie, ale suchý postup ostáva pri každej objednávke garanciou, že okná zostanú dlhšie čisté a dokonale lesklé.

Kde sa robí chyba a poškodenie skiel pri odstránení zvyškov lepidiel po strhnutých, odstránených bezpečnostných, slnečných fóliách a plastových polepoch

Spoločnosť má spoľahlivou praxou overené, že pri použití leštiacich prípravkov za mokra, sú po krátkom čase vidieť na oknách esteticky neprijateľné šmuhy a ťahy po leštení. Aj preto platí, že umývaní sklenených plôch nesmú zostať na oknách žiadne zvyšky starého leštidla. Hrozí totiž reálne riziko, že staré leštidlo pod vplyvom poveternostných podmienok „vystúpi“ a budú viditeľné nevzhľadné stopy a mapy po leštení. Akceptovaním týchto pravidiel tak dosahujeme špičkové výsledky a dlhodobo vysokú kvalitu.

Nedávnym príkladom môže byť zakázka tímu psychologickej poradne, ktorý nás poveril umytím a vyleštením ich okien. Výsledok majiteľov očividne potešil. Keď sme s prácou skončili boli okná v dokonalom stave a vďaka nano impregnácii GSP tak aj dlho ostanú.

Tento moderný systém impregnácie okien vrelo odporúčame aj vám. Vďaka nemu nemá majiteľ nehnuteľnosti s čistením okien a ich údržbou prakticky žiadne starosti. No a spokojnosť a dôvera klientov v naše služby A SERVIS LIPKA vždy boli a ostanú našim základným cieľom.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.