v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Ak chcete mať okná stále čisté a lesklé, zvoľte nano impregnáciu GSP

Ak chcete mať okná stále čisté a lesklé, zvoľte nano impregnáciu GSP 7 júl

V našej psychologickej poradni sme tri kolegyne, takže sa striedame. A tak sme si rozdelili aj upratovanie. Nedávno sme sa ale zhodli, že okná by potrebovali poriadnu kúru, keďže na tom nie sú práve najlepšie. Samozrejme, že sme ich síce pravidelne umývali, no po istom čase sa zdali byť málo čisté, matné a fľakté. Nepomáhalo ani naše intenzívne leštenie. Dokonca sa nám zdalo, že bolo na niektorých miestach ešte horšie.

Na záver je potrebné použiť systém suchého leštenia a dobre umyté, vyčistené okná, výklady, sklenené priečelie a fasády zdvojnásobia svoju dĺžky čistoty

Padla dohoda, že si najmeme nejakú upratovaciu firmu, pretože my s oknami už veľmi nepohneme. Keďže žiadna z nás nemala s podobnými firmami žiadne skúsenosti, boli sme odkázané hľadať na internete. Čítali sme zaujímavé rady, že na záver je potrebné použiť systém suchého leštenia a dobre umyté, vyčistené okná, výklady, sklenené priečelie a fadády zdvojnásobia svoju dĺžky čistoty. Tiež nás veľmi zaujal systém ako odstrániť bez zvyšku a bez poškodenia skla vodný kameň pri čistení striech a striešok presklených zimných záhrad a pergol v Košiciach. Napokon to dopadlo najlepšie ako mohlo, lebo sme sa jednomyseľne zhodli na upratovacej firme A SERVIS LIPKA.

Na web stránkach mala totiž tie najlepšie recenzie. Klienti a ľudia ju chválili a zdôrazňovali, že sa dá na jej služby naozaj spoľahnúť. Skrátka, že odvádza vynikajúcu prácu. Tak sme im zavolali a dohovorili sa na termíne, kalkulácii a všetkých ostatných náležitostiach. Veľmi rada konštatujem, že sme s nimi boli naozaj veľmi spokojní. Prácu mali hotovú rýchlo a okná vyčistili takým spôsobom, že sa v nich človek vidí ako v zrkadle.

Okrem toho nám navrhli, že na okná nanesú GlasProtect – GSP, čo je nano impregnácia, ktorá skvele odoláva špine a vode. Vďaka nej budú okná dlhé čisté a vydržia aj bez kompletného ošetrenia. To bolo pre nás veľmi dôležité. Jednak sme šetrili náš čas a energiu, jednak financie za každého nové umývanie a leštenie.

Viete odstrániť bez zvyšku a bez poškodenia skla vodný kameň pri čistení striech a striešok presklených zimných záhrad a pergol v Košiciach

Naviac, zamestnanci A SERVIS-u boli počas plnenia zákazky ústretoví, ochotní a milí. Bolo vidieť, že majú všetko dopredu pripravené a naplánované, takže práca im odsýpala. Okrem toho s nimi človek nezažil dajaké nemiestne poznámky, posúvanie termínov, či obhajobu nekvalitnej roboty. Naozaj ide o špičkových profesionálov, ktorý si vás získajú.

S firmou A SERVIS LIPKA sme veľmi spokojní a môžeme ju vrelo odporučiť. Nemajú problém s vašimi námetmi, požiadavkami, či nápadmi. Sú komunikatívni a klienta si váži. Pre firmu dokonca nie je problém pracovať aj cez víkend, čo je pre zákazníka ohromné plus. Určite sa k tejto firme budeme zase vracať. Napríklad sa s nimi onedlho chceme dohodnúť aj na čistení kobercov, keďže si to po dlhých mesiacoch jednoznačne zaslúžia.

Otázna môže byť pre niekoho len cena ich služieb. Nepatria totiž medzi tie najlacnejšie firmy na trhu. Treba však jasne zdôrazniť, že svoju prácu odvádza skvele a na špičkovej úrovni. Ja sama patrím medzi ľudí, ktorí si radšej priplatia, aby malu záruku skutočnej kvality, než si kupovať niečo, čo ma onedlho sklame, prípadne aj poriadne naštve.

Naše okná sú aj vďaka nano impregnácii čisté aj dnes, čo len dokazuje kvality a schopnosti spoločnosti A SERVIS LIPKA. Napokon služby týchto profesionálov oceňujú už stovky klientov v Česku, na Slovensku, v Nemecku aj v Rakúsku. Stačí sa k nim len pridať.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.