v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Aby ste okná umyli rýchlo a kvalitne, netreba čarovať. Spoľahnite sa na GlasProtect

Aby ste okná umyli rýchlo a kvalitne, netreba čarovať. Spoľahnite sa na GlasProtect 7 júl

Naša upratovacia firma A SERVIS LIPKA sa snaží svojim zákazníkom poskytovať tie najlepšie služby, aké sú na dnešnom trhu dostupné. Preto neustále sledujeme nové trendy a zdokonaľujeme naše metódy, aby sme neponúkali zastarané a málo vykonné postupy. Nakoniec, aký zmysel má ponúkať niečo, o čom vopred viete, že nejde o to najlepšie?

Technika pre prístup na umývanie, čistenie a odstránenie vodného kameňa z presklených zimných záhrad, priečelí, výkladov, okien, fasád a sklenených pergol v Košiciach

Máme Techniku pre prístup na umývanie, čistenie a odstránenie vodného kameňa z presklených zimných záhrad, priečelí, výkladov, okien, fasád a sklenených pergol v Košiciach. Máme predovšetkým skúsenosti a systém prostriedkov čím strhnúť, odstrániť vrátane lepidla polep, tieniacu, slnečnú a bezpečnostnú fóliu zo skiel výkladov a okien.

Ani nás samotných by niečo také netešilo. Tento prístup sa preto stal jedným z faktorov trvalej spokojnosti našich klientov, nielen v Českej republike, ale aj na Slovensku, v Rakúsku alebo v Nemecku. Možno je pritom dobré zdôrazniť, že medzi našich klientov patria veľké obchodné reťazce, firmy, zdravotnícke či kultúrne zariadenia, ale aj majitelia menších obchodov, reštaurácií, domov, bytov, či menších nehnuteľností.

Naše služby tak všetkým zákazníkov, ktorí ne prejavia záujen. Upratovacia činnosť našej firmy bola a je plne zameraná na prvotriednu kvalitu a najvyššiu efektívnosť, ktorá zodpovedne smeruje ku každému zákazníkovi. Firemné technológie umývania skiel spočívajú v používaní najkvalitnejších umývacích a čistiacich prostriedkov a pomôcok, vrátane profesionálnych technológií pre práce vo výškach.

Čím strhnúť, odstrániť vrátane lepidla polep, tieniacu, slnečnú a bezpečnostnú fóliu zo skiel výkladov a okien

Leštenie umytých a vyčistených sklenených plôch spočíva v tzv. triku suchého leštenia. Pritom ide o ďalšie firemné skvalitnenie používaných technológií. V tejto fáze práce by totiž použitie bežných leštidiel znamenalo nebezpečenstvo šmúh a nevzhľadných stôp po celej ploche skla. Pod vplyvom zmien počasie začne po čase leštidlo vystupovať na povrch skla a znehodnocuje tak výsledok leštenia.

Súčasťou našej ponuky služieb býva aj nanesenie hydrofóbnej nano vrstvy, ktorá účinne ochráni sklá pred vplyvmi počasia, a ktorá výrazne predlžuje životnosť takto ošetrených skiel. V skutočnosti ide o veľmi hospodárne riešenie, pretože dokáže podstatne znížiť náklady na ďalšie umývanie a čistenie frekventovaných okenných plôch.

Táto „nešpinavá“ úprava skiel totiž spoľahlivo odvádza nečistoty nabalené v kvapkách vody bez toho, aby zanechala na skle akékoľvek stopy. Životnosť a funkčnosť hydrofóbnej impregnácia GlasProtect je až 5 rokov. Po celý tento čas netreba vynakladať finančné prostriedky na čistiace a umývacie prípravky. Okná len stačí umyť čistou vodou.

Jednou z našich nedávnych zákaziek bolo odstraňovanie zvyškov izolepy z okien a ich kompletné vyčistenie. Klienti si s tým nedokázali poradiť, čo nám neprekvapilo, pretože niektoré škvrny po lepiacej páske boli naozaj staré. Naši zamestnanci si s tým samozrejme dokázali bez problémov poradiť. Sme radi, že klienti boli s našou prácou spokojní a stali sa našimi pravidelnými zákazníkmi.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.