v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Umývanie okien vo výškach býva rozumnejšie zveriť do rúk profesionálov

Umývanie okien vo výškach býva rozumnejšie zveriť do rúk profesionálov 4 júl

Umývanie okien je určite jednou z upratovacích činností, ktorú býva lepšie prenechať profesionálom. Aj preto ju ponúkame v našej firme A SERVIS LIPKA. Je čoraz zrejmejšie, že umývanie a čistenie okien sa dnes pre ľudí stáva stále zložitejšie. Domy rastú neustále do výšky, takže kvalitne umyť okná na ikstom poschodí nie je nič jednoduché.

Aký stupeň nebezpečenstva práce vo výškach pri čistení, umývaní a odstraňovaní vodného kameňa zo skiel presklených pergol, zámnych záhrad v Púchove

Aj preto bývajú tieto vyššie poschodia plné nekvalitne vyčistených, či dokonca špinavých okien. Samozrejme, že sa na ne ukladá aj stále viac špiny z atmosféry. Faktom je, že takto vysoko umiestnené okna sa čistia zložito. Ak sa do tejto práce pustíte na vlastnú päsť a klasickým postupom, nejestvuje veľká šanca, že dosiahnete očakávaný výsledok. Pravda, ak sa viete aj v tomto smere uspokojiť iba s málom.

Preto je oveľa lepšie túto neľahkú úlohu lepšie zveriť do našich rúk. Dôvody? Predovšetkým vždy vyhodnoťte aký je stupeň nebezpečenstva práce vo výškach pri čistení, umývaní a odstraňovaní vodného kameňa zo skiel presklených pergol, zimných záhrad v Púchove.

To isté je aj pri umývaní výkladov, okien, sklenených priečelí a odstránení, strhnutí bezpečnostných tieniacich fólií a plastových polepov zo skla A SERVIS LIPKA disponuje kvalitnými čistiacimi prostriedkami, ktoré v obchodoch nekúpite. Máme dokonale preškolených zamestnancov, pre ktorých nie je umývanie okien vo výškach žiadnou prekážkou. Naviac, pre kvalitné umytie okien býva dôležité perfektne ošetriť celú plochu okna, vrátane všetkých jeho rámov a okenných parapetov.

Naša technológia umývania spočíva v starostlivom vyčistení plôch tzv. rozmyvákom a dôkladným zotretím skla pomocou stierky s kvalitnou gumou. Po preschnutí sú umyté plochy pracovníkmi firmy vyleštené na sucho, a to len čistou bavlnenou textíliou. Vďaka dlhoročným skúsenostiam sa v tomto smere realizuje len overená technológie tzv. triku suchého leštenia.

Umývanie výkladov, okien, sklenených priečelí a odstránenie, strhnutie bezpečnostných tieniacich fólií a plastových polepov zo skla

Pretože A SERVIS LIPKA kladie maximálny dôraz na kvalitu práce a výsledok, nikdy jej pracovníci nepoužívajú leštiace prípravky. Iste, leštenie na sucho býva určite fyzicky náročnejší postup. Ale je to záruka, že okná zostanú oveľa dlhšie čisté a žiarivé. Naša spoločnosť má praxou overené, že pri použití leštiacich prípravkov za mokra, býva už po krátkom čase vidieť na oknách nevzhľadné šmuhy a ťahy po leštení.

A je potrebné pripomenúť, že aj toto je jeden z problémov, ktorý sa neraz udeje, ak ľudia svoje okná leštia sami. Na sklách ostávajú nepekné šmuhy. A keďže sú presvedčení, že použili málo leštidla, pridajú ho ešte viac. Bohužiaľ, výsledok býva presne opačný. Na sklách pracne lešteného okna budú šmuhy, fľaky a nedokonalosti len pribúdať.

Presne tieto faktory mali na mysli aj naši zákazníci, ktorí potrebovali umyť okná vo výškovej budove. Čakala ich dôležitá schôdza a chceli, aby bolo všetko v úplnom poriadku. Okná na vyššom poschodí boli ale zle prístupé, takže sa spojili s našou spoločnosťou.

Pre našich zamestnancov to ale nebol veľký problém, keďže sú zvyknutí pracovať v zle prístupných miestach a vo výškach. Okná teda vyčistili bez ťažkostí a naši zákazníci boli veľmi spokojní. Nakoniec ako stovky iných klientov po celej Českej republike, na Slovensku, ale tiež v Nemecku alebo v Rakúsku.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.