v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Trvalú čistotu vašich okien zabezpečí nano impregnácia

Trvalú čistotu vašich okien zabezpečí nano impregnácia 4 júl

V našej spoločnosti A SERVIS LIPKA ponúkame tú najlepšiu možnú dostupnú kvalitu, samozrejme vo všetkých službách, ktoré ponúkame. Dôkazom je napríklad aj fakt, že sme žiadaní nielen v Českej republike, ale aj na slovenskom, nemeckom alebo rakúskom trhu. Okrem ponuky moderných čistiacich technológií a kvalitne vykonávaných postupov je pre nás príznačné, že výsledok našej práce teší klienta po dlhý čas.

Dva dni sme neúspešne odstraňovali vodný kameň a snažili sme sa umyť našu presklenú pergolu a zimnú záhradu, následne firma použila odvápňovaciu chémiu a mala umyté za dve hodiny

Výrazná snaha, aby nami využívané upratovacie technológie mali aj zásadný vplyv na predĺženie životnosti je zrejmá už pri samotnom dojednávaní zákaziek. Každý náš klient má totiž možnosť posúdiť nielen ponuku čistiacich metód, ale aj systém následného ošetrenia, ktorý má vplyv na celkovú životnosť dosiahnutého výsledku. Často počujeme od zakazníka: dva dni sme neúspešne odstraňovali vodný kameň a snažili sme sa umyť našu presklenú pergolu a zimnú záhradu, následne Vaša firma použila odvápňovaciu chémiu a mala umyté a vyčistené za dve hodiny. A to sa samozrejme odrazí aj v cene. Ďalej ste nám veľmi ľahko a predovšetkým lacno odstránili lepidlo po strhnutých polepoch a bezpečnostných fóliách, z ktorým sme si nevedeli poradiť vôbec.

Samozrejme, že tieto východiská platia aj v oblasti umývania a leštenia okien alebo výkladov. Vlastná firemné metóda tejto práce spočíva vo veľmi kvalitnom umytí a vyčistení skiel odborne zdatnými profesionálnymi pracovníkmi. Tí pri tejto činnosti zásadne používajú len značkové a mimoriadne účinné kozmetické prípravky, či vybrané pomôcky.

Následné leštenie sa vykonáva našo osvedčenou technológiu, teda tzv. trikom suchého leštenia. Tento spôsob zásadnou formou eliminuje možnosť, aby počas krátkeho času, najmä pod vplyvom počasia, vznikali na skle nevzhľadné šmuhy, kruhy alebo škvrny.

Základom takýchto neželaných kozmetických defektov bývajú používané komerčné lešidlá. Na jednej strane značne uľačujú a zrýchľujú proces samotného leštenia, ale s prispením ich sekundárnym účinkov býva všetka vynaložená námaha znehodnotená.

Ďalej nám odstránili lepidlo po strhnutých polepoch a bezpečnostných fóliách vo Zvolene

Ako teda postupujeme my? Po umytí a vyčistení skiel je tu možnosť predĺženia životnosti a čistoty pomocou technológie hydrofóbnej impregnácie. Táto moderná impregnácia sa aplikuje technológiou GlasProtect – GSP a zásadnou mierou znižuje náklady na údržbu sklenených plôch. Vylepšuje ich optický vzhľad a v konečnom dôsledku predlžuje ich životnosť.

Touto spoľahlivou technológiou vzniká na skle odolná samočistiacia nano vrstva. Vďaka nej dokážeme zaručiť, že nami umyté okná či výklady, vydržia čisté naozaj dlho a ich následná

údržba býva oveľa jednoduchšie. No a presne to naši zákazníci požadujú. Napokon, kto by chcel investovať vzácny čas a peniaze do umývania okien, ak by mali už o krátky čas vyzerať rovnako ako pred takýmto namáhavým ošetrením?

Presne takúto situáciu riešili aj manželia, ktorí mali problém s faktom, že ich okná boli večne ušpinené, pretože majú malé deti, ktoré okná využívali aj ako miesto na hranie. Vďaka nano impregnácii je pre nich dnes oveľa ľahšie udržiavať svoje okná čisté, takže sú spokojní. No a pre našu firmu A SERVIS LIPKA platí, že aj sú spokojní naši zákazníci, tak my my takisto. Pretože najlepšou vizitkou a reklamou pre akúkoľvek firmu bol a ostáva spokojný zákazník.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.