v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

S umývaním okien je lepšie spoliehať na upratovaciu firmu

S umývaním okien je lepšie spoliehať na upratovaciu firmu 4 júl

Náš panelový dom má dvanásť poschodí a udržiavať okná neustále čisté, vrátane sklenených vchodových dverí, nie je nič ľahké. Naša upratovačka je zlatá a poctivá pani, ale veľa ľudí si jej prácu neváži. Dvere otvárajú celou dlaňou položenou na sklo, namiesto toho, aby použili kľučku. Bez výčitiek svedomia musím tiež povedať, že mnoho nájomníkov z našom dome patrí k nevychovancom, takže upratovačka sa ani nezastaví.

Bezpečnosť pri umývaní, čistení a odstraňovaní vodného kameňa vo výškach zo skla sklenených fasád, pergol, priečelí, zimných záhrad v Novom Meste nad Váhom

Aj preto sme od nej nemohli chcieť, aby chodila okná umývať každý druhý deň. Zároveň sme tiež nechceli, aby okná boli špinavé. A tak sme hľadali riešenie a napadlo nás, že by sme to prenechali nejakej upratovacej firme. Mali sme na zreteli predovšetkým bezpečnosť pri umývaní, čistení a odstraňovaní vodného kameňa vo výškach zo skla sklenených fasád, pergol, priečelí, zimných záhrad v Novom Meste nad Váhom. Nesmeli sme tiež zabudnúť na skúsenosti a na nebezpečenstvo poškodenia skla pri strhávaní, odstraňovaní bezpečnostných a slnečných fólií a plastových celopolepoch z výkladov a okien

Keďže sme na to v družstve mali obmedzený rozpočet, museli sme najať takú spoločnosť, ktorá svoju úlohu splní tak, aby sa nám investície vyplatila. Nemohli sme skúšať firmu za firmou a veriť, že to raz musí vyjsť.

A keďže nikto z nás s podobnou spoločnosťou nemal priame skúsenosti, hľadali na internete takú, ktorá by sa nám najviac pozdávala a spĺňala všetky naše parametre. S členmi družstva sme sa napokon nezávisle zhodli na tom, že sa nám najviac pozdáva profesionálna upratovacia firma A SERVIS LIPKA, a tak sme ju aj oslovili.

Spokojní sme boli všetci, aj tí nájomníci v dome, ktorí ju nevyberali. Naše okná sa leskli ako zrkadlo a boli dokonale ošetrné. Práca im zabrala len jeden deň, čo bolo na tak vysoký panelák s množstvom okien pozoruhodne krátky čas.

Nebezpečenstvo poškodenia skla pri strhávaní, odstraňovaní bezpečnostných a slnečných fólií a plastových celopolepoch z výkladov a okien

Navyše, zamestnanci firmy boli milí a komunikatívni, čo vás ako klienta poteší. Ich prívetivosť musím tak vyzdvihnúť rovnako ako ich výkon, pretože dohoda s nimi bola perfektná a rýchla. Firma nemala žiadny problém prispôsobiť sa našim požiadavkám. Dokonca nám ponúkli aj termín, ktorý nám v každom smere vyhoval, takže sme nestrácali čas ani dlhým čakaním na nich príchod.

S tak milými zamestnancami sa skrátka nestretnete na každom rohu, a preto radosť s nimi spolupracovať. Ok, cena ich služieb je málo vyššia ako býva štandard, ale z hľadiska pomeru

ceny a výkonu ide o firmu, ktorú vám môžeme jedine odporučiť. Ostáva pravdou, že zohnať na presýtenom trhu to, čo naozaj hľadáte, nie je ľahké. A preto je niekedy oveľa lepšie o málo si priplatiť, pravda, a cenový rozdiel nie je vyložene markantný.

A SERVIS LIPKA sa však zaoberajú aj odstraňovaním graffiti, čo je výhoda. Ak sa v podmienkach sídliska na našich stenách totiž objavia nejaké obrazce, určite sa na ich obrátime. Samozrejme, graffiti si nikto neželá, ale sprejrom je to jedno a fasáda nohy nemá.

Tak, či onak, ak pôjde o odstraňovanie graffiti alebo umývanie okien, dnes už vieme, že sa obrátime na spoločnosť A SERVIS LIPKA. Aj preto vám ich služby rád odporúčam, veď spokojní sú aj klienti v Českej republike, na Slovensku, v Nemecku alebo v Rakúsku.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.