v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Pre dokonale vyleštené oknám netreba čarovať. Stačí sa obrátiť na upratovaciu firmu

Pre dokonale vyleštené oknám netreba čarovať. Stačí sa obrátiť na upratovaciu firmu 4 júl

S kamarátkou sme vždy chceli vlastnú kaviareň a konečne sa nám podarilo náš sen zrealizovať. Získali sme krásny priestor takmer v centre mesta. Iste, potreboval o niečo väčšiu rekonštrukciu, ale to patrí k veci. A okrem toho aj veľké upratovanie. Napriek snahe sa nám však okná a výklady nedarilo vyčistiť tak, akoby sme chceli.

Systém suchého leštenia dáva dlho vyniknúť kvalitne umytých okien, aj keď je tam prach, vyzerajú ako čistá

Vyskúšali sme aj niekoľko rád z internetu, ale boli to slepé uličky. Stále sa nám tie výklady a okná nevideli. Raz darmo, ak ste s kolegyňou perfekcionistky, máte to niekedy poriadne ťažké. Takže sme sa zhodli, že bude najlepšie, ak sa obrátime na odbornú upratovaciu firmu. Lenže so žiadnou sme nemali skúsenosti, a tak nám poradil strýko Gúgl.

Podľa množstva kladných recenzií a odporúčaní sme sa napokon rozhodli kontaktovať firmu A SERVIS LIPKA. Zaujal nás systém suchého leštenia, ktorý dáva dlho vyniknúť kvalitne umytých okien, aj keď je tam prach, vyzerajú ako čistá. Zaujalo nás tiež, že robia nielen umývanie okien, sklenených zimných záhrad, pergol, priečelí a fasád v Považskej Bystrici, ale aj servisné čistenie výkladov.

Mala tie najlepšie ohlasy, ľudia si jej služby pochvaľovali, takže sme si povedali, že sme na správnej adrese. Dnes vieme, že sme sa nemýlili. Prácu vykonali rýchlo a bez najmenších komplikácií. Naviac, termín a čas čistenia dokázali pružne prispôsobiť našim požiadavkám, keďže my sme boli hrozne zasekané a nestíhali.

Umývanie okien, výloh, sklenených zimných záhrad, pergol, priečelí a fasád v Považskej Bystrici

Aj keď išlo z ich pohľadu o menšiu zákazku, vyšli nám vo všetkom v ústrety a správali sa nanajvýš profesionálne. Koniec-konco, ich organizácia práce a času bola fakt perfektná. Cenu sme videli ok, keďže podľa nášho názoru je dostupná pre všetkých, ktorí potrebujú špičkové služby a dokonalý výsledok. Mimochodom, A SERVIS používa len progresívne čistiace prostriedky a jej zamestnanci sú odborne zdatní profesionáli, takže pri každej zákazke dosahujú len tie najlepšie výsledky. V okne, ktoré vyčistili sme sa videli ako v zrkadle.

Takže pre tých, ktorí hľadajú kvalitný, moderný a ústretový servis umývanie okien, predstavuje spoločnosť A SERVIS LIPKA jasnáú voľbu. My osobne sa s zatiaľ s nikým lepším nestretli, čo je tiež signál, ktorý nás presvedčil. Aj preto sa práve táto firma pre nás stala stálou a prvou voľbu v oblasti upratovania a čistenia.

A SERVIS totiž môže v tomto smere zariadiť všetko, čo potrebujeme. Napríklad čistenie kobercov a podláh, odstraňovanie plesní a graffiti, práce vo výškach. Takže ak potrebujete práve takéto, či iné podobné práce, viete koho treba osloviť. Veríme, že zverejnením tejto skúsenosti pomôžeme vo výbere aj vám ostatným.

Môžete sa spoľahnúť, že vo firme A SERVIS LIPKA nájdete tú najvyššiu kvalitu za priaznivú cenu. Pre klienta je meno tejto spoločnosti zárukou, ktorá rovnako dobre funguje po celej Českej republike, ale aj tiež na slovenskom, nemeckom alebo rakúskom trhu. Ak teda túto spoločnosť s dôverou oslovíte, zaručene vás nesklame.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.