v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Nemáte krídla ani lietajúci koberec? Umytie okien vo výškach zverte odborníkom

Nemáte krídla ani lietajúci koberec? Umytie okien vo výškach zverte odborníkom 4 júl

Naša firma sa nachádza v najvyšších poschodiach výškovej budovy, takže ich čistenie nie je práve jednoduché. Je pochopiteľné, že je náš upratovací personál sa o to nemôže postarať nemôže tak, ako by sme si to predstavovali, pretože z vonku nemajú k oknám dobrý prístup. Takéto rizikové čistenie od nich jednoducho nemôžeme požadovať.

Kto vám kvalitne umyje a vyčistí okná, výklady, sklenené fasády a priečelí vo výškach a odstráni plastový polep, bezbečnostnú fóliu zo skla v Púchove

Nedávno sa však u nás mala konať dôležitá obchodná schôdzka, takže bolo potrebné, aby aj okná vyzerali ako sa patrí. Nakoniec, čistý a perfektne vyzerajúci interiér je rovnako dôležitou vizitkou firmy. Nerah je to prvá vec, ktorú si človek všíma. Preto sme si sadli k počítaču a hľadali firmu, ktorá by naše okná umyla v čo možno najbližšom termíne.

Podľa mnohých odporúčaní a recenzií sme sa rozhodli obrátiť na spoločnosť A SERVIS LIPKA. Spomedzi viacerých firiem mala najlepšie ohlasy, takže sme mali prvotnú záruku, že naša zákazka dobre dopadne. Vyhľadali sme Kto nám kvalitne umyje a vyčistí okná, výklady, sklenené fasády a priečelie vo výškach a odstráni plastový polep, bezbečnostnú fóliu zo skla v Púchove. Nie je ani od veci vedieť ako prebieha umývanie, čistenie vodného kameňa zo sklel striešok presklených pergol a zimných záhrad

Dnes preto môžem – nielen za seba, ale aj mojich ďalších kolegov – povedať, že sme s prácou A SERVIS LIPKA veľmi spokojní a na výsledok ich odbornej roboty nemáme ani to najmenšie.

Celú zákazku vykonali rýchlo a bez najmenších komplikácií. Treba doplniť, že prístup k oknám je pomerne obmedzený, ale aj s týmto si poradili. Okrem toho je budova na rušnej ulici a vedľa nás sa stále stavia. Pre zamestnancov A SERVIS-u to však neznamenalo prakticky žiadnu väčšiu komplikáciu. Pracovníci firmy sú dokonale preškolení a skúsení, čiže kompletne ošetriť okná aj na zle dostupných miestach, či vo výškach, nie je problém.

Termín a čas naviac prispôsobili našim požiadavkám, aby svojou prácou nijako nenarúšali chod našej spoločnosti. Aj keď išlo z ich pohľadu o menšiu zákazku, vyšli nám vo všetkom v ústrety a správali sa v každom ohľade veľmi profesionálne. Treba oceniť a s upokojením konštatovať, že celková organizácia ich práce bola naozaj perfektná.

Umývanie, čistenie vodného kameňa zo sklel striešok presklených pergol a zimných záhrad

Jediné, na čo háda treba upozorniť je cena ich služieb. Na trhu nejde o najlacnejšiu firmu, ale na druhej strane si myslím, že ceny za ich služby plne korešpondujú s kvalitou, postupom a výsledko. Používajú najlepšie čistiace prostriedky, ktoré sú aktuálne dostupné, pričom práve ony nebývajú najlacnejšie. Navyše sú pri takejto náročnej a zodpovednej práci potrebné praktické skúsenosti, primeraná fyzická sila, a taktiež dannosť netrpieť zavraťou.

Ak teda všetko zhrnieme, ich výkony vyžadujú viac ako by sa na prvý pohľad zdalo. A pri podrobnejšom posúdení nie sú ich ceny fakt nijako nadsadené. Takže pre tých, ktorí hľadajú kvalitný servis umývania okien, bude A SERVIS LIPKA jasnou voľbou.

Napríklad naša firma sa doteraz s nikým lepším nestretla. Firma pre nás totiž zariadi všetko, čo potrebujeme. Veríme, že zverejnením tejto našej skúsenosti pomôžeme vo výbere aj vám ostatným. Napokon, kvalitné umytie okien alebo iné odborné upratovacie služby, potrebujú skutočných a ústretových profesionálov.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.