v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Myslíte si, že nemožno dosiahnuť stálu čistotu okien? Presvedčte sa o opaku

Myslíte si, že nemožno dosiahnuť stálu čistotu okien? Presvedčte sa o opaku 4 júl

S malými deťmi je práce viac ako dosť, najmä pokiaľ ide o upratovanie. Tí z vás, ktorí majú práve takýchto drobcov, mi dajú za pravdu. Vždy sa niečo vyleje, niečo zašpiní. Mne osobne najviac vadia špinavé okná, pretože ich umývanie odjakživa a z duše neznášam. A manžel sa v tom tiež dvakrát nenašiel. U detí je to presne naopak. Stále majú prsty a dlane na skle, kreslia po nich alebo len tak capkajú. Umývanie okien je preto neustály kolotoč.

Primitívna metóda ako predĺžiť čistotu okien suchým leštením, po umývaní a odmastení okien, výkladov, sklenených priečelí a fasád vo Zvolene.

Vysvetľovať im, aby to nerobili žiadny efekt nikdy nemalo. Na druhú stranu, trojročný loptoš nechápe, čo mu vlastne nakazujete. Vo výsledku sú tak naše okná rovnako zaťapkané, špinavé a fľakaté. Vlastne sa mi ani nedarilo, aby boli poriadne vyleštené. A vyskúšala som fakt všetko možné. A celkom najlepšie sú tie „skvelé, jedinečné, účinné a fantasticky leštiace prostriedky“ z televíznych reklám. V drogiške stoja viac ako je rozumné, vy ich potom vyskúšate a zistíte, že sú vlastne celkom na nič.

Nakoniec sme sa s manželom rozhodli, že si ich necháme umyť od upratovacej firmy, pretože ja som už na to jednoducho nemala silu ani chuť. Čítali sme o Primitívnej metóde ako predĺžiť čistotu okien suchým leštením, po umývaní a odmastení okien, výkladov, sklenených priečelí a fasád vo Zvolene. A tiež u nás konkrétne sa prejavil problém zimnej záhrady a sklenenej pergoly. Takže vieme, že musíme čistiť a umývať častejšie, inak sa tvoria na strieškach a sklenených stropoch ťažko odstaniteľný vodný kameň

Rozhodli sme sa pre profesionálnu upratovaciu spoločnosť A SERVIS LIPKA. Síce sme ju vôbec nepoznali, ale podobné skúsenosti nás vždy obchádzali, takže sme sa spoľahli na web. No a práve A SERVIS sa nám zo všetkých možností pozdávala najviac.

Na internete mala fakt najlepšie referencie. Zavolali sme im, slečna na centrále bola veľmi milá a hneď nám aj ponúkla termín. Povedala nám, aká bude asi predbežná cena plus všetky ostatné informácie, ktoré sme chceli od firmy vedieť. No a ich práca bola rovnaká ako ich zmysel pre organizáciu. Okná nám vyčistili naozaj perfektne a dnes sa lesknú ako zrkadlo.

Zimné záhrady a sklenené pergoly čistite a umyvajte častejšie, inak sa tvoria na strieškach a sklenených stropoch ťažko odstaniteľný vodný kameň

Dali sme si tiež naniesť špeciálnu impregnáciu, aby sa zase toľko nešpinili a boli tak pre nás oveľa ľahšie udržiavateľné. No a práve toto bola vec, po ktorej som najviac túžila. Mať s údržbou a leštením okien čo najmenej práce! Ostávalo totiž nemenným faktom, že iba jedno profi umytie a vyleštenie okien nemohlo byť východiskom.

Odkedy sme si teda nechali na okná naniesť nanoimpregnáciu, nie je s nimi takmer žiadna robota. Za čom som firme A SERVIS naozaj vďačná. Navyše si rada spomínam aj na prístup a správanie zamestnancov spoločnosti. Ochotní, milí, príjemní. Práca im zabrala celkom prijateľný čas, čo však znamenalo, že my sme s oknami nezabili celý deň.

Umývanie a leštenie okien od A SERVIS LIPKA vám teda môžeme odporučiť. Pre nás dviedli vynikajúcu prácu, za prijateľnú cenu. Skvelé tiež je, že firma ponúka aj rad ďalších služieb. Ak chcete vyčistiť podlahu alebo odstrániť zo steny plesne sú vám vždy k dispozícii. My napríklad plánujeme čistenie kobercov, lebo po detských hrách potrebujú zase oživiť. A je tak celkom samozrejme, že opäť oslovíme profíkov A SERVIS LIPKA.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.