v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Aj umývanie okien potrebuje kvalitné prostriedky a spoľahlivé metódy

Aj umývanie okien potrebuje kvalitné prostriedky a spoľahlivé metódy 4 júl

V spoločnosti A SERVIS LIPKA ponúkame svojim klientom široký rozsah špičkových upratovacích činností, ako je napríklad umývanie okien, čistenie okien, či leštenie okien. Svojim poctivým a flexibilným prístupom máme na trhu upratovacích služieb mimoriadne priaznivé ohlasy a dobré meno.

Hrozí poškodenie skla pri strhávaní, odstraňovaní bezpečnostných, slnečných fólií a plastových polepov

Preto sme žiadaní nielen u nás, teda v Česku, ale aj v Rakúsku, na Slovensku, ale aj v Nemecku. Každý z nás veľmi dobre vie, že presadiť sa v súčasnosti aj na zahraničných trhoch znamená nielen pomocou cielenej reklamy ponúkať svoju odbornú činnosť, ale hlavne v každodennej praxi potvrdzovať tie najvyššie kvality. Vo všetkom je potrebné poznať množstvo vecí napr. Hrozí poškodenie skla pri strhávaní, odstraňovaní bezpečnostných, slnečných fólií a plastových polepiv. Alebo ako sa čistí, umýva, odvápňuje, odstraňuje vodný kameň zo skla výkladov, okien, fasád, sklenených priečelí, pergol a zimných záhrad vo výškach v Novom Meste nad Váhom

A to je možné len neustálym sledovaním a zavádzaním najnovších a najúčinnejších poznatkov vedy a výskumu do svojich technológií. Okrem toho tiež úprimným, poctivým a profesionálne flexibilným prístupom pracovníkov na všetkých úrovniach. A presne o to sa denne v A SERVIS LIPKA snažíme. Aký zmysel by malo poskytovanie takýchto služby, ak by ste vedeli, že nemáte v rukách to najlepšie? To samozrejme platí vo všetkých ohľadoch.

Pre kvalitné umývanie okien vždy bolo a je dôležité perfektne umyť celú plochu okna, vrátane jeho rámov a parapetov. Naša technológia umývania okien spočíva v starostlivom ošetrení rozmývacím roztokom a následným, veľmi dôkladným zotretím sklenených plôch pomocou stierky s kvalitnou gumou. Po celkovom preschnutí sa umyté plochy vyleštenie na sucho, a to len čistou bavlnenú tkaninou. Vďaka dlhoročným skúsenostiam a dokonalému výsledku sa každé leštenie realizuje len tzv. trikom suchého leštenia.

Ako sa čistí, umýva, odvápňuje, odstraňuje vodný kameň zo skla výkladov, okien, fasád, sklenených priečelí, pergol a zimných záhrad vo výškach v Novom Meste nad Váhom

Dlhoročný dôraz našej firmy na špičkovú kvalitu upratovacích služieb pritom nedovoľuje, aby pracovníci A SERVIS LIPKA používali komerčné leštiace prípravky. Aj keď je suché leštenie fyzicky náročnejšie, okná sa leštia len na sucho. Tento postup zaručuje, že okná ostanú čisté oveľa dlhšie. Naša spoločnosť má navyše spoľahlivo overené, že pri použití leštiacich prípravkov za mokra, sú onedlho vidieť esteticky neprijateľné šmuhy a ťahy po leštení.

Pri umývaní sklenených plôch tak nesmú ostať na oknách, či sklách, žiadne zvyšky starého leštidla. Hrozilo by totiž reálne nebezpečenstvo, že toto staré leštidlo o nejaký čas vplyvom poveternostných podmienok „vystúpi,“ takže budú viditeľné nevzhľadné stopy a mapy po leštení. Vďaka všetkým týmto faktorom dosahujeme v každodennej praxi tie najlepšie výsledkov, čo je cesta pre trvalú spokojnosť našich zákazníkov.

Rovnako tomu bolo aj pri našej zákazke, kedy sme umývali okná panelového domu, vrátane vchodových sklenených dverí. Mali síce upratovačku, ale umyť okná na dvanástom poschodí nie je hračka. Navyše správca domu hovoril, že pani pracuje poctivo, no ľudia sú dosť neporiadni, takže na všetko nestačí. Okná sme teda umyli podľa našich vysokých fiemných štandardov, takže spokojnosť s výsledkom bola v celom dome všeobecná.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.