v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Výklady drogérie zase žiaria čistotou. Bez nano impregnácie by to možné nebolo

Výklady drogérie zase žiaria čistotou. Bez nano impregnácie by to možné nebolo 3 júl

Naša drogérie funguje v meste už asi 15 rokov. Odvtedy sme vystriedali niekoľko upratovacích firiem, ktoré nám – niekdy raz, inokedy dvakrát do roka – kompletne umyli výkady. Nikdy sme však neboli stopercentne spokojní. Niektorá firma meškala, iná sľubovala a nesplnila a ďalšia robotu skôr „podviedla, ako odviedla..“

Výškové umývanie výkladov a čistenie skiel fasád, priečelí, okien a odvápnenia, odstránenie vodného kameňa z horizontálnych sklenených pergol a zimných záhrad

Potom sme spoznali firmu, ktorú nám poslala hádam sama Šťastna – spoločnosť A SERVIS LIPKA. Hľadali sme niekoho na výškové umývanie výkladov a čistenie skiel fasád, priečelí, okien a odvápnenia, odstránenie vodného kameňa z horizontálnych sklenených pergol a zimných záhrad. A riešili sme ako možno odstrániť lepidlo zo skla okien a výkladov po strhnutých, odstránených plastových polepoch, tieniacich a bezpečnostných fóliách

Táto firma je skutočne perfektná, takže je niet čo vytknú. Aj preto pre nás pracujú už po tretí raz. Keď sme ich prvýkrát kontaktovali, dohodli sme si temín, kalkuláciu a všetky podrobnosti. Všetko dodržali presne tak, ako sme sa dohodli, čo bolo perfektné.

No a práve to sme očakávali. Precíznosť, kvalitu a dodržané slovo. Najskôr naše výklady starostlivo umyli, vrátane rámov a parapetných dosiek. Ich technológia je vážne dokonalá. Spočíva v dôkladmom umytí celej konštrukcie čistým rozmyvákom a následným utretím sklenených plôch pomocou stierky. Tá má kvalitnú gumenú lištu, ktorá bráni tomu, aby sa sklo, či samotný výklad dajako nechcene poškriabal.

Pracovníci potom trpezlivo počkajú, kým celá plocha uschne a začnú s leštením. Leštia vždy len na sucho, teda s pomocou čistej bavlnené textílie. Toto čistenie označujú „trik suchého leštenia.“ Pravda, fyzicky je náročnejšie, ako keby sa pracovalo s leštiacim prípravkom, ale zároveň prináša oveľa dokonalejší výsledok.

Keď sa totiž používajú komerčné leštiace prípravky, ostanú na skle nepekné šmuhy a odtlačky. To sa ale v tomto prípade stať nemôže, keďže suchý postup je podstane kvalitnejší. My môžeme tento fakt potvrdiť, pretože sme vystriedali už niekoľko firiem a žiadna nedosiahla pri leštení také skvelé výsledky.

Ako je možné odstrániť lepidlo zo skla okien a výkladov po strhnutých, odstránených plastových polepoch, tieniacich a bezpečnostných fóliách

Navyše nám pracovníci A SERVIS LIPKA na umyté a vyleštené sklá naniesli nano impregnáciu GlasProtect – GSP. Ide o ochranný náter, teda impregnáciu s vynikajúcim účinkom proti špine a vode, takže sa okná toľko nešpinia a vydrží čisté skutočne dlhý čas.

Impregnácia účinkuje proti vode a špine, pričom je založená na princípe lotosového efektu. Na vodeodolnej nano vrstve dochádza k zhlukovaniu vody a špiny do akýchsi guľôčok, ktoré sa postupne povrchu okna – samospádom alebo prúdením vzduchu – odvalia.

Impregnácia má teda skvelú schopnosť hydrofobizácie a olejofobizácie. Platí pritom, že plochy ošetrené touto modernou formou impregnácia majú samočistiacu schopnosť. Okrem toho zabraňuje aj uchyteniu plesní, vodného kameňa alebo vzniku rôznych druhov škvŕn.

Naše výklady v drogérii neboli nikdy tak dokonale a dlhodobo čisté a žiarivé. Občas mávame celkom príjemný pocit, že na fasáde ani žiadne výklady nie sú. Spoločnosť A SERVIS je pre nás skutočným profesionálom, nielen pokiaľ ide o prácu, ale najmä jej výsledky.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.