v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Umytie veľmi špinavých okien je lepšie zveriť odborníkom

Umytie veľmi špinavých okien je lepšie zveriť odborníkom 3 júl

Nedávno som mala naozaj veľké šťastie, pretože sa mi podarilo lacno kúpiť krásny byt v peknej lokalite. Doteraz som žila v podnájme a už dlho som chcela ísť do vlastného, hlavne preto, že väčšina majiteľov vám nedovolí maž v byte zvieratá. No aj som už dlho chcela psa. Je pravda, že byt potreboval rekonštrukciu. Ale aj s ňou má to vyšlo mnohonásobne lacnejšie, akokeby som kupovala v dobrom stave. Bola to naozaj dobrá cena.

Prínosy a triviálna jednoduchosť suchého leštenia, po kvalilitnom umývaní, čistení a odmastení okien, výkladov, sklenených priečelí a fasád v Prievidzi

A potom, keď už bol bol byt viac-menej dokočený, bolo potrebné urobiť generálne upratovanie. Teda vyčistiť podlahy, ale hlavne umyť okien, pretože po práci remeselníkov vyzerali úboho. Zachytané, samý prach, fľak a šmuha. Snažila som sa ich dať do poriadku, ale nemalo to prakticky žiadny zmysel. Prečo si klamať? Nestačila som na to.

Takže bolo potrebné nájsť upratovaciu firmu, ktorá by mi s tým pomohla. Kto inzeruje Prínosy a triviálnu jednoduchosť suchého leštenia, po kvalilitnom umývaní, čistení a odmastení okien, výkladov, sklenených priečelí a fasád v Prievidzi ma naozaj zaujal.

Navyše sme nedávno tiež riešili a potrebovali odstránenie polepov, bezpečnostných fólií a odstránenie vodného kameňa pri čistení skla presklených zimných záhrad a pergol.

Nemala som však so žiadnou skúsenosti, takže som sa musela spoliehať na rady a recenzie na internete. A prečítala som si ich vážne veľa, aby som mala istotu, že to dobre dopadne. Najviac sa mi pozdávala upratovacia firma A SERVIS LIPKA, pretože mala tie najlepšie referencie.

Ľudia síce zároveň upozorňovali, že je trochu drahšia, ale že služby od nej sú výborná investícia, ktorá sa určite oplatí. A tak som sa rozhodla práve pre túto spoločnosť. A dnes som vážne rada, že som sa obrátila práve na ne. Nesklamali.

Okna umyli perfektně a ja som bola vážne nadšená. Sama by som sa s tým štvala aj celý deň, a možno aj dlhšie. Okien mám totiž v byte dosť veľa, hlavne jedna stena je prakticky celá presklená až na menší múrik. P pravde, takýto výsledok by som nedosiahla. To si radšej zaplatím profíkov, najmä ak uvážim, že v konečnom dôsledku to až také drahé nebolo.

Odstránenie polepov, bezpečnostných fólií a odstránenie vodného kameňa pri čistení skla presklených zimných záhrad a pergol

Aby som sa o čistotu mojich okien nemusela dlhšiu dobu starať, ošetrili ich zanmestnanci A SERVIS-u špeciálnou impregnáciu GlasProtect – GSP, ktorá vydrží aj niekoľko rokov a nová špina a prach sa zo skiel jednoducho spláchne prúdom čistej vody. Skvelé a užitočné riešenie.

Touto cestou by som teda chcela firmu A SERVIS LIPKA odporučiť, pretože u mňa odviedli fakt skvelú prácu a ušetrili mi tak more času. Zamestnanci boli navyše veľmi milí, ochotní a slušní. Nemala som s nimi jediný problém – prišli na čas a urobili perfektnú robotu.

Ďalšou výhodou je, že firma práve ponúka aj celý rad iných upratovacích služieb, takže keď budem niekedy niečo podobné potrebovať, určite sa na nich znova obrátim, pretože sa mi s nimi spolupracovalo vážne dobre a viem, že tu mám záruku najlepšej kvality.

Svoje odborné služby navyše spoločnosť realizuje po celej Českej republike, ale aj na slovenskom trhu, ba dokonca aj v Rakúsku alebo v Nemecku. Takže ako vidno, firma má nielen široké pole profesionálnej pôsobnosti, ale aj cenné medzinárodné skúsenosti. Oslovte ich a vy a celkom určite nebudete ľutovať.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.