v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Profesionálna čistota a žiarivý lesk okien? Jedine s profi firmou

Profesionálna čistota a žiarivý lesk okien? Jedine s profi firmou 3 júl

Do našej poisťovne chodia denne stovky ľudí. Aby sme si klientov udržali, musíme – okrem perfektných služieb – zabezpečiť aj náležitý poriadok a čistotu vo všetkých priestoroch. Vystriedali sme už niekoľko upratovacích firiem, ale s žiadnou sme neboli spokojní na sto percent. Niekedy prišli neskoro, neumyli všetky okná alebo naúčtovali poplatky naviac.

Trik, aby okná ostali dlho čisté je suché leštenie po kvalitnom umytí a odmastení

Na internete sme však narazili na firmu A SERVIS LIPKA, ktorá podľa profilu sľubovala, že bude tým, čo hľadáme. Zaujal nás predovšetkým spôsob skôr trik, aby okná ostali dlho čisté je suché leštenie po kvalitnom umytí a odmastení. Čo hľadáme je umývanie a čistenie okien, skiel presklených pergol, zimných záhrad, výkladov, priečelí a fasád v Prievidzi.

Mala veľké mnžostvo pozitívnych recenzií, takže sme do firmy obratom zavolali. Operátorka bola príjemná, ochotná a vyhovela nám po každej stránke. Termínom, časom aj prijateľnou cenou. Takže o tri dni sme privítali tím pracovníkov u nás.

Vysvetlili sme im, čo je potrebné urobiť a oni sa ihneď vrhli do práce. Na umývanie okien používajú špeciálnu technológiu a niekoľko osvedčených technologických trikov. Najprv okná dokonale umyjú, vrátane rámov a parapetných dosiek. Samozrejme, že nielen zvnútra, ale aj zo strany ulice. Pracujú pritom rýchlo a dôkladne a nevynechajú jediné miestečko.

Potom dôkladne zotrú všetky okná pomocou stierky s kvalitnou gumou. Táto stierka s gumenou lištou ochráni sklo od možného poškriabania a poškodenia. Keď sú okná úplne suché, vezmú do rúk len čistú bavlnenú tkaninu, ktorou začnú – kúsok po kúsku a skutočne systematicky – leštiť sklenené plochy okna.

Umývanie a čistenie okien, skiel presklených pergol, zimných záhrad, výkladov, priečelí a fasád v Prievidzi

Nepoužívajú tak žiadne komerčné leštiace prostriedky, pretože na túto prácu nie sú vhodné. Po krátkom čase zanechávajú na skle nepekné šmuhy, čo pokazí celkový dojem z dokonale umytých okien. Leštenie na sucho je síce fyzicky náročnejšie, ale konečný výsledok je podľa slov pracovníkov A SERVIS-u neprekonateľný.

Keď boli s prácou hotoví, boli sme z výsledku nadšení. Zatiaľ žiadna firma nedokázala to, čo oni. Málokedy sa človek stretne so službou pri ktorej nemáte čo vytknúť. No táto firma vás presvedčí, že lepších pracovníkov na umývanie okien by ste horko-ťažko hľadali.

Ich technika i nadšenie do práce sú naozaj skvelé. Musím dodať, že na niektorých oknách nám tiež odstránili zvyšky lepidiel od nejakých plagátov, ktoré tu kedysi boli. Pritom však okná nepoškriabali, pretože majú kvalitnú a šetrnú žiletku, s ktorou vedia dokonale narábať.

Vďaka tejto skúsenosti dnes teda vieme, že nemožno hádzať všetky podobné firmy do jedného vreca. Rozhodne tam nepatrí upratovacia spoločnosť A SERVIS LIPKA. Vieme, že ak budeme v budúcnosti niečo potrebovať, zavoláme práve im, lebo iných skúšať nechceme.

Pravda, firma je o trochu drahšia ako konkurenti, ale na druhej strane si môžete byť istí, že platíte za špičkovú kvalitu a dobre odvedenú prácu, nie za plané reči. Preto sa oplatí do čistenie okien investovať práve s nimi. Ešte raz ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.