v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Profesionáli a nano impregnácia oslobodili náš výklad od polepov a plagátov

Profesionáli a nano impregnácia oslobodili náš výklad od polepov a plagátov 3 júl

Nedávno sme v našom obchode robili dajaké úpravy. Na výklade bolo totiž veľa plagátov a polepov, takže sme ich jednoducho strhli. Lenže na sklách výkladu nám zostali veľmi nepekné šmuhy a zvyšky od lepidla. Keď sme sa ich snažili zbaviť, narobili sme skôr viac škody ako úžitku, nehovoriac o strate času.

Odstránenie, strhnutie celoplastových polepov, plagátov, bezpečnostných fólií, tieniacich clôn a vyčistenie zo skiel okien, fasád, priečelí a výkladov vrátane odstránenia zvyšného lepidla

Preto sme sa pozreli na web a hľadali nejakú firmu, ktorá nám s touto patáliou pomôže. Skrátka sme chceli mať dokonale vyčistený výklady bez akejkoľvek stopy špiny. Podľa recenzií klienov sme si teda zvolili upratovaciu firmu A SERVIS LIPKA. Nie je mnoho firiem, ktoré úspešne bez poškodenia skla vykonávajú odstránenie, strhnutie celoplastových polepov, plagátov, bezpečnostných fólií, tieniacich clôn a vyčistenie zo skiel okien, fasád, priečelí a výkladov vrátane odstránenia zvyšného lepidla. Hľadáte spôsob ako odvápniť a odstrániť vodný kameň pri čistení a umývaní sklenených pergol a zimných záhrad.

Ihneď sme im aj zavolali. Milá pani operátorka nám vyšla maximálne v ústrety, takže už o dva dni sme sa tešili na tím skúsených pracovníkov spoločnosti.

A ako postupovali? Najprv veľmi dôkladne z výkladu odstránili všetky zvyšky plagátov a polepov. Šetrne zoškrabali aj všetky stopy po lepidle, ktoré na skle výkladu ešte strašilo. Aj vďaka použitiu špeciálnej korundovej žiletky – s dĺžkou 10 cm – a dlhoročným skúsenostiam pracovníkov firmy, nehrozí možnosť poškodenia skla, príp. konštrukcie okna.

Nekvalitné náradie totiž pri odstraňovaní tvrdých nečistôt z okien zohráva zásadnú rolu. Jeho nepremyslené použitie tak veľmi často vedie k nevratným poškodeniam. Niečo také ale s firmou A SERVIS LIPKA nehrozí, pretože prácu vykonáva len preškolený a profesionálny personál. Firma taktiež nenajíma žiadnych brigádnikov a dáva si záležať na tom, aby u nej pracovali len skúsení a starostliví pracovníci.

Hľadáte spôsob ako odvápniť a odstrániť vodný kameň pri čistení a umývaní sklenených pergol a zimných záhrad

Keď teda pracovníci firmy skončili s odstraňovaním lepidla, mohli začať s umývaním samotného výkladu. Ich technológia spočíva v starostlivom umytí čistým rozmyvákom a následným dôkladným utretím sklenenej plochy pomocou stierky s kvalitnou gumou. Guma býva na stierke preto, aby sa okná nijako nepoškriabali.

Akonáhle bola plocha výkladu suchá, začalo sa s leštením. Vďaka dlhoročným skúsenostiam firam využíva tzv. trik suchého čistenia. Leštiace prípravky u nich rozhodne nehľadajte, pretože používajú len suchú a čistú bavlnenú tkaninu, ktorá dokonale vyčistí všetky sklenené plochy. Aj keď je tento postup fyzicky náročnejší, dosahuje výborné výsledky, takže ich technika leštenia nemá konkurenciu široko-ďaleko.

Potom na čistý výklad ešte naniesli impregnáciu GlasProtect GSP, ktorá má vysoký ochranný účinok proti vode a špine. Ide o tzv. nešpinavú úpravu skiel. Táto technológia zásadnou mierou zníži náklady na údržbu výkladov, predlžuje ich životnosť a vylepšuje optický vzhľad. Okrem toho je extrémne odolná a trvanlivá. Jedno ošetrenie ochráni výlohu až na 5 rokov.

Musíme teda spoločnosti A SERVIS LIPKA ešte raz veľmi poďakovať, pretože zbavili náš výklad zvyškov plagátov a polepov. Navyše sa postarali o jeho plochu tak, ako my by sme to sami nedokázali. Dokonca sa jeho sklá oveľa lepšie umývajú, čo nám šetrí more času.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.