v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Okna ako zrkadlo a za pár minút. Tak vyzerá pomoc profesionálnej firmy

Okna ako zrkadlo a za pár minút. Tak vyzerá pomoc profesionálnej firmy 3 júl

V meste vlastníme pohrebnú službu. Pomáhame ľuďom v tých najťažších chvíľach, kedy prichádzajú o svojich blízkych. Robíme všetko preto, aby sme trúchliacim aspoň trochu uľahčili ich trápenie a pomáhame so všetkým, čo je v danom okamihu potrebné. Dbáme tiež na to, aby sme mali čisté výklady, kde sú vystavené rôzne informácie, fotografie, ponuky smútočných vencov, parte a pod.

Systém suchého leštenia a umývania a čistenia okien, výkladov, sklenených fasád a priečelí vo výške v Martine

Výklady bývajú často to prvé, čo zákazník uvidí, a preto je potrebné, aby boli čisté, bez fľakov, šmúh, či otlačkov prstov. Pred časom sme sa rozhodli, že si pozveme upratovaciu firmu, pretože sa v meste opravovala cesta – kúsok od nás – a tak sa naokolo príšerne prášilo. Prach bol vtedy hádam všade, naše výklady nevynímajúc.

Pozvali sme si teda na pomoc A SERVIS LIPKA, ktorá má na internete mnoho pozitívnych recenzií. Z ktorých vyplývalo, že používajú systém suchého leštenia a umývania a čistenia okien, výkladov, sklenených fasád a priečelí vo výške v Martine. Ďalej sme zistili ako efektívne zoškrabať, ovápniť, odstrániť, vyčistiť vodný kameň na presklených pergolách a zimných záhradách na strechách a strieškach.

Prekvapila nás priama, príjemná a rýchla komunikácia, pretože im vlastne stačilo zatelefonovať, povedať, čo všetko potrebujeme a o dva dni sme už čakali tím pracovníkov.

Najprv kvalitne všetky výklady umyli. Ich technológia spočíva v starostlivom ošetrení čistým rozmyvákom a následným, veľmi dôkladným utretím sklenenej plochy pomocou stierky s kvalitnou gumou. Gumená lišta je na stierke preto, aby sa okná nepoškriabali a nepoškodili. Keď boli okná celkom suché, mohli pracovníci začať s leštením.

Ako efektívne zoškrabať, ovápniť, odstrániť, vyčistiť vodný kameň na presklených pergolách a zimných záhradách na strechách a strieškach

Vďaka dlhoročným skúsenostiam využívajú tzv. trik suchého čistenia. Leštiace prípravky by ste teda u nich hľadali márne, pretože používajú suchú, čistú bavlnenú tkaninu, ktorá dokonale vyleští všetky sklenené plochy. Aj keď je tento postup fyzicky náročnejší, prináša výborné výsledky a táto technika leštenia tak nemá konkurenciu.

Spoločnosť má totiž dlhoročnou praxou spoľahlivo overené, že pri použití leštiacich prípravkov za mokra, sú po krátkom čase vidieť na oknách esteticky neprijateľné šmuhy a ťahy po leštení. Aby naše výklady vydržali dlho žiarivo čisté, po dohovore nám na ne aplikovali špeciálnu a veľmi účinnú nano impregnáciu GSP- GlassProtect.

Impregnácia má skvelá ochranný účinok proti vode a špine, pričom je založená na princípe lotosového efektu. Na vodovzdornej nano vrstve tak dochádza k zhlukovaniu vody a špiny do guľôčok a ich postupnému odvaľovaniu z povrchu samospádom alebo prúdením vzduchu.

Impregnácia má tiež jedinečnú schopnosť hydrofobizácie a olejofobizacie. Výklady ošetrené nano impregnáciou majú samočistiacu schopnosť. Vďaka spoločnosti A SERVIS LIPKA sa dnes naše výklady čistí podstatne ľahšie a vydržia dlhšiu dobu lesklé. Takže za nás len naozaj veľká spokojnosť a radosť z krásne čistých výkladov. Aj preto môžeme služby tejto spoločnosti s dôverou odporučiť aj vám.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.