v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Na poriadne vyčistenie a vyleštenie okien je potrebná poriadna fyzická sila

Na poriadne vyčistenie a vyleštenie okien je potrebná poriadna fyzická sila 3 júl

Naša firma A SERVIS LIPKA sa snaží svojim zákazníkom poskytovať tie najlepšie služby, aké sú dostupné a reálne. Preto neustále sledujeme nové trendy a zdokonaľujeme naše služby, aby sme neponúkali zastarané alebo málo účinné postupy. Nakoniec, aký zmysel má ponúkať niečo, o čom viete, že to nie je to najlepšie? Samozrejme, že žiadny. Tiež riešite a nejdú Vám umývať a čistiť sklá striešok presklených pergol, sklenených priečelí, výkladov, okien, fasád a zimných záhrad, odvápnite ich použite špeciálnu chémiu na odstránenie vodného kameňa.

Nejdú Vám umývať a čistiť sklá striešok presklených pergol, sklenených priečelí, výkladov, okien, fasád a zimných záhrad, odvápnite ich použite špeciálnu chémiu na odstránenie vodného kameňa

Často sa stretávate s otázkou kto u Vás strhne, odstráni a strhne celopolepy, bezpečnosťou a tieniacej fólie zo skla okien a výloh bez poškodenia skla a odstráni tiež zvyšky lepidiel po strhnutých a odstránených polepoch?

Keď sa už niečo robí, má sa to robiť poriadne. Náš prístup tak predstavuje jeden z mnohých faktorov, prečo dokážeme uspokojiť nielen trh v Českej republike, ale aj na Slovensku, v v Rakúsku aj v Nemecku. Radi pripomíname, že medzi naši spokojných klientov patria nielen veľké obchodné reťazce, firmy, zdravotnícke či kultúrne zariadenia, ale aj majitelia menších obchodov, krčmičiek alebo majitelia domov, bytov a iných nehnuteľností.

Naše služby tak ponúkame všetkým zákazníkom, ktorí o ne požiadajú. Upratovacia činnosť firmy je plne zameraná na prvotriednu kvalitu a najvyššiu efektívnosť, ktorá sa chová zodpovedne ku každému zákazníkovi. Vlastné firemné technológie umývania skiel spočívajú v používaní najkvalitnejších značkových umývacích a čistiacich prostriedkov, resp. pomôcok, a to vrátane profesionálneho využitia týchto technológie aj vo výškach.

Následné leštenie umytých sklenených plôch spočíva v tzv. triku suchého leštenia, čo je ďalšie firemné skvalitnenie využívanej technológie. V tejto fáze by použitie bežných leštidiel totiž znamenalo nebezpečenstvo v podobe šmúh a nevzhľadných stôp, ktoré pod vplyvom počasia rýchlo vystúpia na povrch a znehodnotia tak celý proces leštenia.

Kto strhne, odstráni a strhne celopolepy, bezpečnosťou a tieniacou fóliou zo skla okien a výloh

Finálna ponuka aplikácie hydrofóbnej nanovrstvy, ktorá ochráni sklá pred vplyvmi počasia a ktorá výrazne predlžuje životnosť ošetrených skiel, je v skutočnosti veľmi ekonomické riešenie. Podstatne znižuje náklady na ďalšie umývanie a čistenie takto frekventovaných plôch. Táto „nešpinavá“ úprava skiel totiž spoľahlivo odvádza špinu nabalenú v kvapkách vody bez toho, aby zanechala na sklách okien akékoľvek stopy.

Životnosť a funkčnosť hydrofóbnej impregnácie GlasProtect je 5 rokov. Po celú dobu majiteľ nemusí vynakladať finančné prostriedky za čistiace a umývacie prípravky, Okná stačí umyť čistou vodou. Nanovrstva účinne chráni sklenené plochy aj pred nepriaznivým UV žiarením a spoľahlivo zabráni usadzovaniu hrdze, machov, vodného kameňa a ostatných nečistôt.

Tieto výhody ocenila aj naša zákazníčka, ktorá potrebovala dôkladne umyť okná vo svojom novom byte. Jej byt bol po rekonštrukcii, takže bolo potrebné generálne upratovanie. No a s umývaním okien sa obrátila na nás. Veľmi radi sme jej s tým pomohli. Sklá sme síce leštili dlhšie ako zvyčajne, ale spokojnosť klienta a špičkový výsledok sú pre nás na prvom mieste.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.