v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Dokonale čisté okná školskej jedálne sú u nás vecou profi spoločnosti

Dokonale čisté okná školskej jedálne sú u nás vecou profi spoločnosti 3 júl

Naša kuchyňa a jedáleň, ktorá sa stará o obedy stoviek detí po celom meste, bola pred časom zrekonštrovaná. Napokon, výrazne tie zmeny už potrebovala. Po rekonštrukcii však bolo potrebné všetky kúty poriadne upratať a priestory tak zladiť s nárokmi hygienika. Hlavne okná boli riadne špinavé. Otlačky prstov, šmuhy, fľaky, zvyšky po stavebných materiáloch.

Nárazové, servisné umývanie a čistenie silne znečistených výkladov, okien, sklenených fasád, priečelí, pregol a zimných záhrad v Martine

Na upratovanie sme teda chceli osloviť skúsených profesionálov, ktorí odvedú dokonalú prácu. Zavolali sme preto do firmy A SERVIS LIPKA, ktorá je v tomto fachu považovaná za najlepšiu adresu. Vo vyhľadávaní na nete sme sa orientovali na nárazové, servisné umývanie a čistenie silne znečistených výkladov, okien, sklenených fasád, priečelí, pregol a zimných záhrad v Martine. Ďalej sme skúmali spôsob akým je možné odstrániť zvyšky lepidiel po strhnutých a odstránených polepoch, bezpoečnostných slnečných a tieňoch fólií a plagátov

Potvrdili nám to aj desiatky kladných recenzií, ktoré sme si pred samotnou objednávkou prečítali. No a všetko, čo sa v nich uvádzalo, bola pravda, čo bolo pre nás nielen milým prekvapením, ale aj dôkazom, že sme zvolili správne.

Tím pracovníkov A SERVIS-z bol u nás už o dva dni. Ukázali sme im všetky okná, ktoré potrebujeme umyť. Mysleli sme si, že im umytie toľkých okien zaberie aj celý deň, ale keďže pracovali rýchlo, sústredene, a pritom starostlivo, trvalo im to len niekoľko hodín.

Najprv okná dôkladne poumývali, pričom nevynechali ani rámy a parapety. Ich technológia ošetrenia okien spočíva v starostlivom umytí čistým rozmyvákom a následným, veľmi dôkladným utretím sklenenej plochy pomocou stierky s kvalitnou gumou. Stierka je veľmi šetrná a vďaka gumenej lište chráni okno pred poškriabaním.

Potom pracovníci počkali, kým okná dokonale uschnú, aby mohli začať s leštením. Po ruke ale nemali žiadne leštiace prípravky. Tie nie sú – podľa ich slov – na leštenie okien vhodné. Po krátkom čase sa totiž po nich objavujú šmuhy, ktoré nevyzerajú pekne. Namiesto takýchto prípravkov používajú len čistú bavlnenú tkaninu, ktorá dokonale vyleští každé okno.

Spôsob akým je možné odstrániť zvyšky lepidiel po strhnutých a odstránených polepoch, bezpočnostných slnečných a tieniac fólií a plagátov

Áno, takáto práca je fyzicky náročnejšia, ale metóda tzv. triku suchého leštenia, má skvelé výsledky. Som veľmi rada, že sme si objednali práve firmu A SERVIS LIPKA a nechali si okná precízne umyť práve ich zamestnancami. Z okien zmizla všetka zaschnutá farba, fľaky, šmuhy, ako aj otlačky prstov. Skrátka všetko, čo nemá na čistom okne čo robiť.

Dokonca odstránili aj zvyšky lepidla po rôznych plagátoch, ktoré sme tu mali pred rekonštrukciou nalepené. Použili na to špeciálne žiletky, ktoré sú veľmi kvalitné. Ochrana sklenenej plochy je teda zabezpečená ostrím korundovej žiletky s dĺžkou najmenej 10 centimetrov, ktorá je v rukách profesionálov spoľahlivým a výkonným nástrojom.

S firmou A SERVIS sme boli maximálne spokojní. Komunikácia, rovnako ako ich práca, boli proste skvelé. Z webu ešte vieme, že firma odborne čistí aj podlahy, koberce, či odstraňuje plesne alebo graffiti. Takže, keď budeme niekedy takúto pomoc potrebovať, vieme na koho sa obrátime. Pevne veríme, že aj v týchto prípadoch pre nás odvedú dokonalú robotu.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.