v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Čistiareň a dokonale čistý výklad? Úplná samozrejmosť s nano impregnáciou GSP

Čistiareň a dokonale čistý výklad? Úplná samozrejmosť s nano impregnáciou GSP 3 júl

Naša čistiareň sa nachádza v jednom veľkom obchodnom centre. Mávame často nával a občas sú dni, kedy sa vôbec nezastavíme. Aj preto nemáme veľa času, ba ani náladu na dôkladné umývanie výkladu, ktorý je súčasťou našej prevádzky. Chceme, aby bol stále primerane čistý, keďže je to často vôbec prvá vec, ktorú o nás vedia.

Servisné a nárazové umývanie a čistenie výkladov, okien, sklenených fasád a priečelí v Martine

Nemôžeme si skrátka dovoliť, aby na ňom svietili škvrny, otlačkov prstov a rôzne a šmuhy. Preto dvakrát za rok objednávame profi firmu A SERVIS LIPKA, aby náš výklad generálne ošetrila. Potrebujeme Servisné a nárazové umývanie a čistenie výkladov, okien, sklenených fasád a priečelí v Martine. Potrebujeme tiež pomôcť akým spôsobom odstrániť vodný kameň a zaistiť odvápnenie a umytie skla presklených striešok pergol a zimných záhrad a zastrešenie.

Rozhodli sme sa pre nich aj z toho dôvodu, že sa nám páčili recenzie, ktoré ľudia o firme napísali. Hovorili sme si, že bude firma zrejme spoľahlivá. No a mali sme pravdu.

Výlohu nám umyli rýchlo a precízne, dokonca ju na záver ošetrili špeciálnou impregnáciou. Ale začnem poporiadku. Najprv výklad dôkladne umyli, vrátane rámov a parapetov. Ich technológia spočíva v starostlivom ošetrené rozmyvákom a následným dôkladným utretím sklenenej plochy pomocou stierky s kvalitnou gumou. Táto stierka býva veľmi šetrná a vďaka gume chráni sklá okien alebo výkladov pred poškriabaním.

Potom pracovníci firmy počkali, kým vyklad dokonale uschne, aby sa mohli pustiť do leštenia. Po pravde, celkom nás prekvapili, pretože nepostupovali tak, akoby sme čakali. Nemali totiž po ruke žiadne leštiace prípravky. Tie nie sú – podľa ich slov – pre leštenie výkladov a okine vhodné, pretože sa po nich objavujú šmuhy, ktoré nevyzerajú pekne.

Akým spôsobom odstrániť vodný kameň a zaistiť odvápnenie a umytie skla presklených striešok pergol a zimných záhrad a zastrešenie

Namiesto takýchto prípravkov používajú len čistú bavlnenú tkaninu, ktorá dokáže dokonale vyleštiť všetky výklady, okná alebo sklenené steny. Síce je to fyzicky náročnejšie, ale tento spôsob práce – tzv. trik suchého leštenie – má svoje nespochybniteľné výsledky.

Teší nás, že sme si firmu A SERVIS objednali, pretože nám na výklad naniesli aj nano impregnáciu GSP čiže GlasProtect, ktorá udrží sklá podstatne dlhšie čisté. Ide o tzv. nešpinavú úpravu skiel. Táto technológia zásadnou mierou zníži náklady na údržbu výkladov, predlžuje ich životnosť a vylepšuje optický vzhľad.

Impregnácia má ochranný účinok proti vode a špine a je založená na princípe lotosového efektu. Na vodovzdornej nano vrstve prichádza k zhlukovaniu vody a špiny do akýchsi mini guľôčok a ich odvaľovaniu z povrchu, buď samospádom alebo prúdením vzduchu.

Impregnácia má schopnosť hydrofobizácie a olejofobizacie. Takto ošetrené výklady, či okná majú samočistiacu schopnosť. Nano vrstva vydrží funkčná 5 rokov a je extrémne účinná. Sme radi, že sme si vybrali tak spoľahlivú firmu, pretože sa nemusíme o nejaký čas zase „radiť“ s interntom a hľadať novú upratovaciu spoločnosť. Aj touto cestou chceme firme A SERVIS LIPKA poďakovať za ich odborné služby.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.