v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Chcete umyť výklady a nemať s nimi dlho starosti? Riešením je nano impregnácia

Chcete umyť výklady a nemať s nimi dlho starosti? Riešením je nano impregnácia 3 júl

Ak potrebujete perfektne umyť výklady vášho obchodu, nech sídlite kdekoľvek, potom si určite pozvite firmu A SERVIS LIPKA, ktorá vo svojom fachu špičkou. Firmu sme našli na internete a prečítali sme si o nej veľa pozitívnych recenzií. Aj keď sa samozrejme výklady nášho zverimexu umývame pravidelne, nikdy sme nedokázali dosiahnť špičkový lesk.

Servisné a jednorazové čistenie a umývanie výkladov, okien, presklených priečelí, sklenených fasád, log a mreží vo výške v Prievidzi a Topoľčanoch

Keď sme do A SERVIS-u zavolali, pani operátorka bola veľmi milá a vyšla nám v ústrety vv každom smere, najmä pokiaľ išlo o termín a čas. Vysvetlila nám ako firma vykonáva servisné a jednorazové čistenie a umývanie výkladov, okien, presklených priečelí, sklenených fasád, log a mreží vo výške v Prievidzi a Topoľčanoch. A ako umývať sklá presklených pergol a zimných záhrad, akú chémiu použiť a vyčistiť a odvápniť a odstrániť vodný kameň zo skla

Skrátka sa nám dokonale prispsôbili. Keď napokon k nám tím odborníkov prišiel, pustili sa ihneď do práce. Najprv naše výklady dôkladne umyli. Majú na to špeciálnu technológiu, ktorá nemá fakt nemá konkurenciu.

Ich technológia ošetrovania výkladov a okien spočíva v starostlivom umytí čistým rozmyvákom, teda čistiacim roztokom. Nasleduje, veľmi dôkladné utretie sklenenej plochy pomocou stierky s kvalitnou gumou. Gumená lišta je na stierke preto, aby sa sklá nijako nepoškriabali alebo nezpoškodili.

Keď sklo úplne uschne, začnú pracovníci firmy s leštením. Vďaka dlhoročným skúsenostiam pritom využívajú tzv. trik suchého čistenia. Leštiace prípravky u nich rozhodne nehľadajte, pretože používajú iba suchú a čistú bavlnenú tkaninu, ktorá dokonale vyčistí všetky sklenené plochy. Aj keď je tento postup fyzicky náročnejší, prináša výborné výsledky.

Ako umývať sklá presklených pergol a zimných záhrad, akú chémiu použiť a vyčistiť a odvápniť a odstrániť vodný kameň zo skla

Posťažovali sme si nato, že sa naše výklady rýchlo špinia, a tak nám A SERVIS odporučila špeciálnu nano impregnáciu. Výklady tak vďaka nej vydržia oveľa dlhšie čisté. Ide sa o impregnáciu GSP, ktorá zásadnou mierou znižuje náklady na údržbu výkladov alebo okien, predlžuje ich životnosť a vylepšuje optický vzhľad.

Impregnácia má taktiež ochranný účinok proti vode a špine a je založená na princípe lotosového efektu. Na vodovzdornej nano vrstve tak neustále dochádza k zhlukovaniu vody a špiny do akýchsi mini guľôčok a ich postupnému odvaľovaniu z povrchu okna, buď samospádom alebo prúdením vzduchu.

Impregnácia má teda schopnosť hydrofobizácie a olejofobizace. Povrchy ošetrené touto nano impregnáciou majú samočistiacu schopnosť. Po pravde, neboli sme k jej účinkom príliš ústretoví, ale hneď po prvom umývaním okien sme si povedali, že je to vážne super vec. Výklady sa dnes umývajú „skoro samé,“ pričom špinu a otlačky odstránime okamžite.

Firma teda v ničom neskamala a neklamala. Urobila všetko tak, ako nám sľúbila. Sme s ňou maximálne spokojní, a tak ju môžeme len vrele odporučiť. Myslím, že vaše výlohy vám nikto tak kvalitne neošetrí. Ak teda budeme niečo znovu potrebovať, určite sa na upratovaciu spoločnosť A SERVIS LIPKA obrátime. Ešte raz im teda touto cestou ďakujeme za pomoc. Ktovie, bez nich by sme sa možno s našimi výkladmi trápili stále dokola.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.